Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » SOS! Szülinapi videó ötleteket...

SOS! Szülinapi videó ötleteket légyszi! Vmi jót esetleg?

Figyelt kérdés

Hali!

A nővéremnek szülinapja lesz nemsokára És szeretnénk neki egy videót csinálni amiben család és a barátok benne vannak mivel karantén van és nem tudunk találkozni. Láttunk egy tök jó videót csak azt lenyúlták szóval az offos ( [link] ) ilyesmi kéne!

Légyszi gyors és jó válaszokat életet mentenétek😅🥺❤️



2020. ápr. 8. 22:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem attól csinálhatnál ilyet, hogy másnak is van.

Egyik osztálytársamnak mi olyat csináltunk, hogy mindenkit külön-külön levideóztak, amikor azt mondtuk, hogy "Boldog szülinapot xy!". Szerintem ez egy jó ötlet volt, esetleg megpróbálhatnál egy ilyet, csak mást mondanátok bele.

Közös képeket, videókat is tehetnék bele.

Nem valami ötletes, de hátha tudsz használni belőle valamit.

2020. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Mi azt csináltuk h egyeztettünk a társasággal es szulinapos anyukajaval (ez nálatok nyilvan nem lezs ilyen bonyolult) es csináltunk egy nagy videohivast es igy léptük meg baratnonket. Ezt azzal is feldobhatnatok h vesztek neki tortát, es azt a videocset közben vagja fel, a baratai videocseten éneklik neki a hepibörzdéjt. Csináltunk még egy videót is, mindenki kapott fél percet ahol elmondhatta hogy mit szeret a szulinaposban es azt osszevagtuk egy zenére plussz képeket is raktunk hozzá. Nálunk hatalmas sikere volt, remélem segítettem
2020. ápr. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!