Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most akkor én vagyok a rossz?

Most akkor én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés
Van egy nővérem, akit nagyon szeretek, de néha olyan dolgokba is beleszól, amit már egyedül is meg tudok oldani (pl.: jegyzetelés, csak hogy a legegyszerűbbet mondjam). Nem minden tanácsát szoktam megfogadni, ezért meg szokott bántódni, ami után nyilván engesztelni akarom, de mostmár elegem van abból, hogy úgy érzem, hogy én vagyok a bunkó.

2020. máj. 1. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy rossz,beszéld meg vele, hogy képes vagy egyedül dönteni, meghallgatod a tanácsát, de nem feltétlenül fogadod meg azt! Ez után is kérd ki a véleményét, de dönts saját belátásod szerint! Remélhetőleg egy idő után elfogadja a nővéred ezt a helyzetet! Ha nem,legyen az ő problémája,ne az legyen a cél neki, hogy téged irányítson,hanem az, hogy neked jó legyen!
2020. máj. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonymousreview60 ***** válasza:

"Nem minden tanácsát szoktam megfogadni"

Mert nem biztos, hogy az neked megfelel.

"ezért meg szokott bántódni" Az az ő baja. Kicsit bnagyobb az egója, mint kellene.

"ami után nyilván engesztelni akarom" Felesleges.

"úgy érzem, hogy én vagyok a bunkó." Nem vagy az.

2020. máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 Köszi

#2 Dehogy nagy az egója. Olyan kisebbségi komplexusa van, hogy minden, csak nem nagyképű

2020. máj. 1. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!