Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, ha a 15 éves...

Mit tegyek, ha a 15 éves húgom a tatut hallgatja? Szerintetek is szánalmas az a duó?

Figyelt kérdés

Össze is vesztünk e miatt. Azt mondta, hogy ne mondjam azt, hogy rossz a zenéjük, csak azt, hogy nem tetszik nekem. Én meg mondtam, hogy elsősorban nem a zenével van a baj, hanem azzal, hogy össze-vissza hazudozott a két lány. Erre azt mondta, hogy a popban szinte mindenki hazudozik, vagy elfedi a valóságot. Szerintem ez nevetséges. Egyébként leszbikusnak is mondja magát. Mert valószínűleg ezt el tudja dönteni 15 évesen... Hihetetlen...

Ti mit tennétek a helyemben? Nem akarom, hogy ezeket a polgárpukkasztó idiótákat hallgassa...

21L



2020. máj. 15. 18:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, szánalmasak.
Nem
Nincs véleményem
242 szavazat
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
95%

Nos.Mi van ha az?Az is lehet vannak fura érzései, nem tudhatod.

A másik az igaza van, sokan sokmindent hazudtak már a sztárok világában, miért ez a baj? Lehet neki tetszik a zenéjük, na és?Ez ízlés kérdése.

Én azt tenném,hogy megkérdezném,miből gondoljam,hogy leszbikus?A másik meg hagy hallgassa ennél százszorta rosszabb bandák is vannak.

2020. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
94%
Egyetértek az előttem szólóval.
2020. máj. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
97%
15 éves, majd kinövi. Gondolom te is csináltál olyan dolgokat, és hallgattál olyan zenéket, amit utólag megbántál, vagy nem is érted miért tetted, hallgattad. Te mit hallgattál 15 évesen, komolyzenét? És most mit hallgatsz? Abba is bele lehet ám kötni. Hagynod kell, hogy kialakuljon a saját személyisége. Akármennyire akarod, nem fog rád hasonlítani, mert ő egy külön személyiség. Ha tetszik neki, hadd hallgassa. Egyébként még igaza is van abban, hogy más zenekar is kamuzik. Azért mert szerinted szánalmas banda, a húgodnak tetszik. Még mindig jobb a Tatu, mint néhány magyar énekes, aki perverz, gusztustalan zenéket gyárt.
2020. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Ízlésen nem lehet vitatkozni ,ennyi van ebben a kérdésben,és nem több. Ahhoz,meg hogy leszbikus vagy sem nincsen közöd,és hidd el ,ő jobban tudja. Én 15 évesen is teljesen biztos voltam benne,hogy heteroszexuális vagyok .
2020. máj. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
97%
Nos én meg tudom érteni. Bár nem volt igazából leszbikus a két lány, de sok dalukból az szűrődik le. Egy fiatal önmagát leszbikusnak gondoló lánynak, akit esetleg még a környezete se fogad el (legalábbis én ezt szűrtem le a kérdésből), nagyon sokat jelent, hogy hozzá korban közel álló lányok ilyet csinálnak. A szövegek egyrészét valószínűleg át is tudja érezni. Szóval hagyd békén. Nincs ebben semmi fura. A korosztályának nagyrésze sokkal idiótább, primitívebb zenét hallgat...
2020. máj. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
91%
En rammsteint hallgattam lany letemre. Es nem vagyok skinhead sem elmebeteg :)
2020. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
100%
Na halljuk kérdező, te mit hallgatsz?
2020. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
15%

A tatu még létezik?

Egyébként tényleg szánalmas zene, de van bőven még ennél is rosszabb.

2020. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
100%
én nekem is volt olyan korszakom h hallgattam őket és tudtam hogy ők igazából nem leszbik csak megjátszák. De én általába a zenét hallgatni szoktam nem az emberekkel foglalkozni akik a zenét csinálják. xd
2020. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
96%

1.miert baj az, ha tatut hallgat?

2.mi közöd hozzá?

3.miert baj az, ha esetleg tényleg leszbikus?

4.semmit nem tennék a helyedben, csak elfogadnam h kamaszodik és keresi önmagát

2020. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!