Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez így normális lenne?

Ez így normális lenne?

Figyelt kérdés

Ha a testvéred fel sem hív, nem értesít előre, hogy a gyerekeire kéne vigyázni, s egy random pillanatban beállítanak hozzád a gyerekkel és elmennek? Mit lehet ilyenkor tenni?


Nem troll vagyok, halál komolyan ilyen családból származok. Sajnálom, ha úgy érzed viszem az időd. De ezt tényleg meg kell kérdezzem.



2020. máj. 19. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, tőlem beállíthat, de a gyereket nem hagyja ott az biztos. Közlöm vele, hogy Mucika, ha bébiszitter kell, akkor hívj fel egyet.
2020. máj. 19. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normális. Mondd el neki finoman, hogy nem vagy bébiszitter, van saját életed, és ez nem így működik. Ha szívesen vigyázol a gyerekekre, akkor azt is tedd hozzá, illetve, hogy ha leakarják őket passzolni minimum x idő előtt értesítsenek.

Ha továbbra sem változik a helyzet, következő alkalommal én megcsinálnám, hogy egyszerűen azzal a lendülettel, ahogy beállítanak, én elmennék otthonról mondván halaszthatatlan dolgom van, nem alkalmas, keressenek más megoldást.

2020. máj. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Na , mint az unokatesóm. Le akarta passzolni minden előzetes megbeszélés nélkül a gyerekeit két hétre a nyakamra, minden nélkül, mert ő ELDÖNTÖTTE hogy maradnak. Én meg eldöntöttem hogy nem. Ugyanis nem kötelességem sem felügyelni, sem eltartani rokon gyerekét sem. Tenni meg azt lehet, hogy közlöd: Nem maradhatnak, ugyanis nem beszéltük meg előre. Pont.
2020. máj. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ismerős. Pont ez volt nálam, míg el nem költöztem. Igazából én próbáltam megbeszélni vele, ennek az lett a vége, hogy végül már nem is hívott, csak ideállítottak. Tudták, hogyha szólnak, akkor nem-et mondanék, ha meg nem szólnak és már belökték a gyereket, akkor nem fogok kihátrálni... Az legalább pozitív volt, hogy én szerettem az unokahúgomat, soha nem volt rossz kislány, nem tudtam volna őt okolni ezért. Habár rengeteg dolgom volt és sokszor fárasztó helyzetek...
2020. máj. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyenlőre még nincs veszély, de már utálnak érte, amiért nem szívesen vállalom.

2020. máj. 21. 02:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor utáljanak. Nem vagy ingyencsicska a családnak sem.
2020. máj. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vállalnám. Neked is van életed. Kérdezzék meg előtte. Semmi baj, sokáig nem fognak haragudni mert kell a segítség! Mindenki sértődjön meg, aki megengedheti magának ezt a luxust. Változni fog, légy határozott.
2020. máj. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!