Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, nők, akiknek 5-6...

Lányok, nők, akiknek 5-6 évvel fiatalabb húguk van! Hogy jöttetek ki vele gyerekként, és hogy jöttök ki vele most?

Figyelt kérdés
Milyen volt a kapcsolatotok kicsiként, hogy érintett, mikor megszületett, tudtatok-e együtt játszani, milyen most a kapcsolatotok stb?

2020. máj. 31. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Hát 7,5 fél év köztünk(én 19 vagyok ő 11).


Anyáskodó vagyok felette😅

Rám néha talán jobban is hallgat mint anyánkra(persze neki is viselkedik).

Ilyen szempontból türelmesebb vagyok vele,segitek neki haziban stb...


Testvérileg is jol kijovunk. Van h ossze vagyunk "ragadva", de van amikor durvan ossze balhezunk(most kezd kamaszodni es kikeszit🤣).

Imádom❤️


Bar amióta "karantén" van be nem áll a szája, és a leckét is ráérősen írja(ezek nagyon idegesitenek 🤣, de amugy cuki).



Kiskorunkban is anyaskodosabb voltam, najo nevezzük főnökösködésnek, mert akkor élveztem, hogy végre valakinek nagyjából parancsolgathattam. Többet is veszekedtünk.

De azóta lenyugodtunk mind a ketten. Bár néha nevetséges miken veszünk össze most.

2020. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Én 35 vagyok, ő 30. Régen nem nagyon tudtunk egymással mit kezdeni, mikor érettségiztem, ő akkor kezdte a gimit, mikor lediplomáztam, akkor érettségizett stb. Nagyon nagy volt a különbség a 18 és 13 éves között. Kisebb korunkban mindig a nyomomban volt, idegesített, nagyon sokat veszekedtünk, nyaralni pl. mindig külön mentünk a nagyszülőkhöz. Bennem volt egy nagy adag féltékenység, utólag rájöttem. Viszont az elmúlt 7-8 évben, főleg mióta ő ia dolgozik, már nagyon jóban lettünk, valahogy összeértünk. Csinálunk közös programokat, havonta 1x nálam alszik, csajos napot tartunk stb.
2020. jún. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi kicsiként és most felnőttként is nagyon jó tesók voltunk/vagyunk.

Mindig is összetartottunk.

Voltak kissebb viták dehát kinél nincsen?

Néha összeverekedtünk de az belefér testvéri kapcsolatba.

Nagyon szeretjük egymást,tulajdonképpen egyikünknek sincs az az igazi legjobb barátnője mert mi egymásnak vagyunk. Mindig volt aki bepróbálkozott,hogy "elválasszon"minket egymástól de minket sosem lehetett.

A párjaink is jóba vannak Hála Istennek.

Véleményem szerint a testvéri kötelék az a legerősebb.Ugyanaz a vér csordogál ereitekben. Felbecsülhetetlen! ❤

2020. jún. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mi már harminc fölött vagyunk, öt év van köztünk, mindig jól kijöttünk. Mondjuk én alapból későn érő típus vagyok, tizennégy évesen is szerettem még barbizni.
2020. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6 év van köztünk. Gyerekként elvoltunk, de azért mindnekinek megvolt a maga kis társasága, aztán olyan 13-14 éves korától viszont tök jó a kapcsolatunk. Ő már huszon, én meg harmincas.
2020. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

7 éves voltam, amikor megszületett.

Az első pár évben úgymond játékbabaként tekintettem rá. Segítettem az etetésben, pelenkázásban, tologatni, öltöztetni, később játszani vele.


Ő ovis lett, addigra lettem én kiskamasz. Eljátszottam vele, de megvolt az én társaságom is, és inkább velük lógtam, ahogy kamaszként is.


Amikor ő lett iskolás, majd kiskamasz, akkor hozzám fordult tanácsokért, együtt jártunk vásárolgatni, segítettem az iskolai feladataiban.

Emlékszem, amikor összejöttem a férjemmel, majd odaköltöztem hozzá, mennyire megijedt, azt hitte, hogy ő már soha többé nem láthat és nem is megyek haza. (akkor volt ő 12)


De jó testvéri kapcsolatban voltunk/vagyunk. Soha nem bántottam, féltékeny nem voltam rá (persze a homokszórás a hajába, meg ilyen apróságok voltak azért, és viszont is, de úgy gondolom, ennyi belefér).

Mindig ott voltam neki, számíthatott rám, én is rá, összetartottunk, és ez a mai napig így is van.

Továbbra is jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást, imádja a gyerekeim, jóban van az én baráti társaságommal is, és szervezünk közös programokat.


Én 31 leszek, ő 24.

2020. jún. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én tizennyolc vagyok, húgom ősszel lesz tizenkettő. Mi jól kijövünk. Közös szobánk van, de nem zavaró, mert meg tudunk egyezni szinte mindenben. Amikor kicsike volt, imádtam vele foglalkozni, sokat játszottunk együtt, amikor pedig járni tanult, folyton sétáltattam a házban, élveztem hogy vele lehetek :) Most is jól kijövünk egymással, ritkán veszekszünk.
2020. jún. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majdnem 5 ev van koztunk. Gyerekkent kisse idegesitett hogy meg 12 eves koromban is babazni kellett vele, mert nem voltkivel jatszania. Most mar o is felnott, dolgozik. Igy mar jol kijovunk hiszen hasonlo eletszakaszban vagyunk mar, ugyanazok a napi nehezsegek, amiket at tudunk egyutt is beszelni. .
2020. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
O van 17, en 25. Regebben sokat verekedtunk, mindenert.. csak sajnos penzehes picsa lett, letorolt facebookrol is, kb mar letagadjuk egymast.
2020. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!