Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem adott a saját testvérének...

Nem adott a saját testvérének egy kézfertőtlenítőt? Ennyire irigy?

Figyelt kérdés

Testvéremről van szó, nincs bajunk egymással, de nem vagyunk napi kapcsolatban. Havonta egyszer beszélünk kb. Szüleinknél laknak, Anyámmal viszont hetente kétszer beszélek. Amikor a legnagyobb volt az ijedtség még 2 hónapja, akkor kerestem égen-földön kézfertőtlenítőt de nem találtam. Kérdeztem Anyámat is de ő se tudott sehol. A testvérem is tudott róla hogy keresek. Aztán 2 hétbe telt mire tudtam szerezni horror áron. Most voltunk Anyámnál és látom hogy 4 kézfertőtlenítő (500 ml kiszerelés) van a sarokban. Akkor a testvérem odajött és elkezdte magyarázni, hogy még március elején vette őket hogy kiteszi a cégében, de oda szereztek 2 nappal később érintés nélküliket, így ezek megmaradtak tartaléknak nekik!

Ha tudta hogy én égen-földön keresem, akkor nem az lett volna a normális testvéri hozzáállás, hogy azonnal odaad egyet vagy felajánlja nekem megvételre? E helyett sunnyogott. Anyámat is kérdőre vontam, aki azzal jött, hogy ő nem akart beleszólni ... Így is 2 felbontott volt náluk az asztalon. Viccelődött a testvérem, hogy rájuk fog rohadni a cucc és majd beviszi a rendelőbe ajándékba valamikor.

Sajnos más dolgokkal is ezt műveli. Pl lett volna nekem való állás, de nem adta át az ismerőse üzenetét! Az ismerőse mondta nekem milyen hülye vagyok hogy nem hívtam fel, pedig nem is tudtam az egészről! Vagy kapott ingyen jegyeket a kedvenc zenekaromra, de inkább a polcra feltette minthogy legalább féláron eladja nekem.

Milyen az ilyen testvér?


2020. jún. 1. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Szemét. Sajnálom, hogy ilyen tesód van. Én a helyedben nagy ívben tennék rá, ne foglalkozz vele!
2020. jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez szörnyű!
2020. jún. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Az én tesóm is ilyen, de én már ilyeneken nem akadok ki, hozzászoktam. :D
2020. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Jól értem, hogy az összes gondodat neki kellene megoldania?
2020. jún. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Nem tettél valamit, mi miatt most visszavág Neked? Ezek gyakori kiváltó okai a testvéred cselekedeteinek...

Ne érts félre - nem állítom, hogy Te valamit tettél ellene, csupán kérdezem, hogy nem-e.

2020. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!