Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ha nővéred van veled is ezt...

Ha nővéred van veled is ezt csinálja?

Figyelt kérdés

van egy nővérem aki egyetemre jár és rajtam vezeti le a veszültséget, ez már kezd idegesítő lenni. Állandóan kutyának néz, leordít. Sose voltunk jó testvérek.

16L



2020. jún. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Két nővérem van mindkettő teljesen más személyiség de mindkettővel jóban vagyok. Nem normális de ha ő ilyen személyiségű akkor ha tudod kerüld és ha leordít csak ne válaszolj neki meg ilyenek. Lássa, hogy már meguntad őt és nem érdekel.
2020. jún. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
általában nem foglalkozok azzal hogy mit mond
2020. jún. 2. 12:01
 3/5 anonim ***** válasza:
nem hagynám, vissza szólnék neki, hogy tudja már hol a helye
2020. jún. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Régen velünk is ez volt. Le ordított, amikor meg akartam vigasztalni rajtam vezette le a dühét. Mára szerencsére megváltozott, nem mondom, hogy szupi tesók lettünk, de sokkal jobb a helyzet.
2020. jún. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van nővérem! Gyerekként orrvérzésig összetudtunk verekedni. Később is szívattuk egymást ahogy lehetett. Felnőttként viszont nagyon szoros lett a kapcsolatunk, ragaszkodunk egymáshoz. Voltam nagyon rossz helyzetben, a nővérem volt az aki kihúzott a kakiból, segített. Később ő került olyan helyzetben ahol rögtön mentem segítettem. Ma már mindketten átlagon felül jól élünk, de bármikor segítenék, ott lennék ha kellek. Ahogy ő is szó nélkül jönne.
2020. jún. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!