Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért van az hogy van egy 16...

Tibor1998 kérdése:

Miért van az hogy van egy 16 évvel fiatalabb húgom aki 6 éves Én 22 vagyok igaz hogy a szülők elválltak,de miért van az hogy ha nálunk van hugom majdnem nem érzek iránta semmit? Ez az semmilyen érzés egyiknaprol a másikra kezdődött.

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem hogy ha itt van nálunk akkor úgy vagyok vele hogy jó itt van,de mikor el kell mennem érte akkor nem jó kedvel megyek el érte,néha még az a kérdés eszembe jut hogy minek van itt.

Pedig régebben alig vártam hogy mikor jön már hozzánk,amikornrokonokhoz mentem el néhány napra máskor ha nálunk volt hugom mert én apával lakok olyan nehéz volt itthon hagynom húgomat most meg már ha nálunk van ha nincs nálunk nincs az hogy nem akarok elmenni mert ott van hugom.



#Hugom és bátyám közötti kapcsolat
2020. júl. 3. 21:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Fogalmazásod alapján inkább te vagy a 6 éves.
2020. júl. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
48%
#TROLL
2020. júl. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Csak hogy az előző, értelemben túltengő válaszolók után a kérdésre is próbáljon válaszolni valaki: Nem lehet, hoyg téged hanyagolnak, a húgoddal meg többet foglalkoznak és ez rossz érzéseket vált ki belőled, amit nem veszel észre?
2020. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
14%

Depresszio? Vagy mas erdekel jobban, lanyok, tanulas, munka?

Lehet egyszeruen sokkal tobb mas dologgal kell mar 22 evesen foglalkoznod, mint mondjuk akar 20 vagy 18 evesen es egyszeruen de szuksegszeruen a kistesodtol eltavolodtal.


Ha 6 eves akkor most meegy elsobe? Vagy elsos volt? Azert peldaul olvashatnal neki ha nalatok.van estenkent egy egy meset vagy amikor talalkoztok vagy kerd o is olbasson nekes valamit. Szerintem nem art azert ha kicsit probalsz kozelebb maradni hozza.

2020. júl. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon cuki lehet,szabad vele játszani,szívesen játszanék vele.;)
2020. júl. 4. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%
Hat éves már nem ovis, lehet már nem tudsz vele babázni?
2020. júl. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14%
Kár,peddig szívesen babáznák
2020. júl. 4. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem még nem volt gyerekem.
2020. júl. 4. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem elôírás, hogy mindenki szereti a testvérét. Sokan csak elvannak. Nekem egy 2 évvel fiatalabb öcsém van (én nô vagyok). Már felnôttek vagyunk, külön élünk. De ôszintén, nem igazán szokott hiányozni, vagy bármi. A születésnapunkon írunk egymásnak üzenetet, amúgy anyánk elbeszélésében halljuk csak, mi van a másikkal. Nem utáljuk egymást, de teljesen más az érdeklôdési körünk, nem izgat különösebben, mit csinál a másik. Mondjuk az is benne van, hogy mindkettônk élete sínen van, különösebb problémák nélkül. Ha valami gáz lenne valamelyikünkkel, nyilván aggódnánk és jobban érdeklôdnénk.
2020. júl. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%

Nem kapkodták el apád meg anyád húgodat

De ne legyél rosszindulatú vele végül is még csak egy 6 éves gyerek meg egyébként is a húgod, az igen nagy korkülönbség ellenére

2020. júl. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!