Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meg tudnátok ezt bocsátani a...

Meg tudnátok ezt bocsátani a húgotoknak?

Figyelt kérdés

Van egy 15 éves húgom, aki most összejött azzal a sráccal, akivel legelőször együtt voltam. Nekem ő volt az első minden téren (első szerelem, vele csókolóztam először, vele vesztettem el a szüzességem).

A húgom összejött vele és mérges vagyok rá, és most úgy érzem, hogy nem tudok neki megbocsátani. Nagyon szerettem azt a fiút, most már nem, de azért régebben nagyon sokat jelentett nekem. Nagyon rossz érzés lenne nekem, ha eljönne hozzánk, és látnám, hogy a húgommal van. Már nem érzek iránta semmit, de akkor is zavarna, hogy a húgom az exemmel van.



2020. júl. 19. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Megbocsátanám azonnal. Elvégre nem tud a szívének parancsolni az ember, így a húgod se tud.
Idővel megbocsátanám, picit hagynám ülepedni a dolgot.
Nem bocsátanám meg.
132 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
91%
jo nagy szemétség de énmegbocsátanék
2020. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Hát ne haragudj de a húgod elég nagy tapló. És egyébként a pasija is. Az a srác eltudna menni nálatok mondjuk egy családi evédre amikor a húgod bemutatja őt a szüleinek úgy hogy ne érezze magát kellemetlenül? Ha velem lenne így bármit is éreznék a fiú iránt hagynám mert szörnyű bűntudatom lenne ha összejönnék vele.
2020. júl. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
16%

Ha fordítva lenne tehát az öcsémről lenne szó.

Akkor fel sem merülne bennem, hogy mérges legyek az öcsémre emiatt.

2020. júl. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
89%
Már nem azért de ha a hugod tudja,hogy veled volt akkor akár menyire tetszik neki nem kezd ki vele.Ez elvi kérdés vagy egy íratlan szabálynak is mondhatnám.De már a srác is milyen,hogy épp a hugodra hajt már nem azért...de egy paraszt.
2020. júl. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez valahol elég beteg a srác részéről. És igen a 2-es kérdésekre én is várnám a választ. De a húgodnak sem ciki? Hát én biztos nem jönnék össze olyannal, aki a tesómmal is d@gott, milyen már ez komolyan...?!? Mindketten lefekszünk ugyanazzal? Még barátnős viszonylatba sem szeretem az ilyet, nemhogy tesósba... szerintem ez gáz...minden oldalról, mind a tesódéról mind a srácéról... nem tudom, én nem akarnék ilyen szituban lenni.
2020. júl. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
En nem voltam soha ilyen szituban de alapbol nem jonnek ossze se a baratnom se a testverem volt pasijaval
2020. júl. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
3%
Szép is a bariság, ugyi?:D De akinek olyan barinője van mint te kérdező, annak nem is kell ellenség:D Ha meg valaki okos is és lepasszolt ezt tudván, akkor mér a terv kész is:D hagy kapjon belőled ízelítőt a hugi is:D
2020. júl. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5%

*már


Jó reggelt:DD Nincsenek véletlenek:D

2020. júl. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd őket xd
2020. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%

Hány éves a fiú?

15 éves lány nem biztos hogy tud racionális döntést hozni,lehet húgodnak is ö lesz az elsö

2020. júl. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!