Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nem beteges ez egy kicsit...

Nem beteges ez egy kicsit testvéri kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hogy segít a kisebbnek leborotválni ott lent? Nem vagyok ez a lássunk mindenben rosszat típusú ember, de szerintem ez nagyon fura, főleg ha mondjuk külön neműek.

2020. júl. 25. 18:41
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem lenne az, mert tesómmal jó kapcsolatom van és nem vagyunk szégyenlősek. Viszont nem reklámozzuk ezt haveroknak, mert ismerjük az embereket és elítélnének, meg betegnek gondolják ami nekünk természetes és nem zavar bennünket. Ja és nem c típusú emberek vagyunk.
2020. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
44%
Nekem nem túl szoros a testvéreimmel a kapcsolatom, így el se tudom képzelni, hogy ilyet csináljunk, de ha a ti viszonyotok jó és nem kínos egyikőtöknek sem, akkor... Hát, hajrá
2020. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
55%
Lehet furcsa így elsőre, de nem feltétlenül beteges, csak mi emberek szeretjük mindenbe a rosszat látni.
2020. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
35%
Egyáltalán nem beteges. Az a beteg, aki ebből rosszra asszociál.
2020. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
75%

Amit egy anyától vagy apától furcsának gondolnál vagy betegesnek, az egy testvértől is az!


Ez beteges mellesleg nem is nehéz feladat, mindenki simán csinálna magának.


Magánszféra testvéri kapcsolatban is van, ahogy szülő gyerekben is. A nemiszervek abszolút magánszféra, nem csak látni, de fogdosni és módosítani rajta szintén!


Beteges perverz kérdező!

2020. júl. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
30%
#5 az sem normális, ha soha nem láttad még a testvéreidet meztelenül :D
2020. júl. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
88%

Ha elmegy kozmetikushoz, ott idegen csinálja.. az jobb?

Elég fura, én nem tudnám megtenni a tesómmal de nem vagyunk egyformák.

2020. júl. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
86%
De mit kell abban segíteni...? Vegyél neki egy villanyborotvát, azzal nem tudja magát megvágni.. vagy vidd el kozmetikushoz gyantáztatni.
2020. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
82%
Amúgy nem volt mostanában egy hasonló kérdés, ahol a lány az apja segítségét kérte a borotválkozáshoz?
2020. júl. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
69%
#9 de igen, szerintem ugyanez az ember írta ki, ez a perverziója
2020. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!