Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszúl elsült tréfát hogy...

Rosszúl elsült tréfát hogy hozzak helyre?

Figyelt kérdés

Szóval létrehozztam egy női profilt a facebook-on és bejelöltem a testvéremet. Miután visszaigazolt, egy kérdőjelet küldött üzenetben, amire én ezekkel az ikonokkal válaszoltam : 👉👌💦🍌🍑💦🌶🍅💦🥖🥯


Ezt később megtalálta a barátnője és leöntötte egy vödör wc-s vízzel. Valószínű, nem maradnak együtt emiatt.


Most mit csináljak, csak megalartam viccelni..de ha felfedem, hogy én voltam, akkor kínos lesz



2020. aug. 6. 23:15
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Nem fedhetem fel magam, mert nagyon kellemetlen következményei lennének...nem tudom, mit tegyek
2020. aug. 6. 23:18
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Mond el az igazat.
2020. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Beszélj a barátnőjével hogy nem ő tehet róla, nem ő írt rá a lányra.. Ha a barátnője normális akkor megbocsájt neki, Bár már akkor kételkedtem ebben amikor leöntötte WC-s vízzel azért amiről nem tehet a fiúja :D
2020. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
87%
Nagy gázban leszel... De azonnal szólj a tesód párjának... Mert a tesód nagyon szomorú lesz
2020. aug. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
85%

Vállald a következményeket!


Ellenkező esetben hogyan tudnál a szemébe nézni, ha miattad mennek szét?

2020. aug. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
85%
Azonnal mond el.Lehet, hogy kiabálni fognak, de fel nem négyelnek.
2020. aug. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk sajnos annyira közvetlen rokoni kapcsolatban, tavaly ebédeltünk együtt utoljára, ahol a barátnője kìnos helyzetbe keveredett apu miatt.


Egy nagy vadas-tálat rendeltünk közösen,amin volt mindenféle rántotta meg kolbász...meg ünnepeltünk is és volt egy kis alkoholos ital az asztalon..de ennek nem hiszem, hogy sok köze van az apánk humorához...


Szóval...a bátyám megjegyezte, hogy a barátnője nagyon szereti a kolbászt, erre az apám röhögőgörcsöt kapott és csapkodta az asztalt, plusz a bajszán ott volt vakami eközben...nekem felkellett állnom wc ürüggyel, mert én is elnevettem, konkrétan könnyeztem..és nem akartam megbántani a csajt.


Szóval nem nagyon vagyunk közeli kapcsolatban és csak egy kis tréfának szántam...


Lehet, hogy a lánynak kéne írnom állprofilon keresztül, angolul, hogy vicc volt vagy összekevertem a fiút valaki mással...nem tudom...ez nagyon ciki..mâr megbántam 😅

2020. aug. 6. 23:35
 8/38 anonim ***** válasza:
92%
Az igazat mondd el, ne tetőzd még jobban kamu szövegekkel!
2020. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

De egyébként ez nem vicces?


Én nem tudnám komolyan venni, ha azt látnám, hogy valaki ilyen jeleket küld...szerintem a làny nem komplett

2020. aug. 6. 23:38
 10/38 A kérdező kommentje:
Ez a lány hibája..nem érti a humort...nem is baj, ha szakítanak
2020. aug. 6. 23:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!