Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém szeretne egy konzolt,...

Az öcsém szeretne egy konzolt,viszont egy kicsit meg kéne érte dolgozni is. Hogy tudna valami oénzt keresni?

Figyelt kérdés

Öcsém szeretne egy olcsóbb konzolt (14 éves),ezt meg is beszéltük a szülökkel.

Viszont nincs nekik hirtelen 55E forint,de úgy állapodtak meg,hogy az öcsém valahogy összekapar 30E forintot,a szülők pedig állják a maradék 25E forintot.

Viszont az öcsém ugye 14 éves,tehát még nincs nagy bevétele.

Arra gondoltam,hogy mondjuk itt-ott a környéken lenyírhatja a füvet,és a háztartást is úgy elvezeti (mos,takarít,begyújt stb.) 3s ezekért pénzt kapna.



2020. aug. 19. 14:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Én 16 vagyok,de most nekem sincs bevételem
2020. aug. 19. 14:18
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha vanna cuccai amik nem kellenek adja el, jelentkezzen kutyasétáltatás, fűnyírás, gyümölcsszedés. Akár vállakzásoknál is érdeklődhet :) Nagy bátorság kell de ez az opció.
2020. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Sajnos az ördög ügyvédje leszek, tudom mennyire lehet vágyni egy konzolra, de... azt ugye tudjatok, hogy hiába veszitek meg a konzolt, minimum 4000-5000 ft egy jobb játék rá? A nagy címek meg inkább 15-20 ezer... Ha magának a konzolnak a megvétele is ilyen nagy teher nektek, akkor sztem inkább egy jobb pc-re kellene elkezdeni gyűjteni, azon jobban megoldhatóak a játékok is.


Szorosan a kérdésre válaszolva, ha segíteni szeretnél neki, akkor te el tudsz menni diakmunkara és szépen lassan visszaadogatja neked a pénzt, illetve ha a környéken van olyan, aki hajlandó fizetni egy fűnyírásáért, az is jó lehet. Illetve kocsimosas, kutyasétáltatás is szóba jöhet.

2020. aug. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk amúgy szegények,csak a szülők azt is akarják,hogy egy kicsit megdolgozzon érte.
2020. aug. 19. 14:28
 5/9 kovpet ***** válasza:
58%
Lehet egyáltalán legálisan dolgozni 14 évesen?
2020. aug. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom milyen konzolt tudsz venni 55e forintért max ps3 vagy régi boxot, de azok elavultak már. Inkább várd meg az új konzolokat és ps5-t kérjél karácsonyra úgyis akkor fog megjelenni. Az lenne a legjobb, ha már konzolt akarsz. Játékokat meg számold bele igen, mert drágák, de gondolom mivel tini vagy úgyis a forti-apex-cod trio menne, azok meg ingyenesek.
2020. aug. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

kovpet

Most nem úgy dolgozni,hogy pl.pincérkedni,hanem,hogy pl.szomszédnál lenyírja a füvet.

2020. aug. 19. 17:17
 8/9 anonim ***** válasza:
24%
14 evesen nem dolgozhat. Az a szomszed aki fizet a gyereknek es kiderul nagy bajba kerulhet.
2020. aug. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kiváncsi Bp válasza:
3%
XBOX Onehoz 8000ezerárrt vettem konzolt. de ha uyges alkkorolcsoban is meg tudja venni.
2020. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!