Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megláttam a bátyámat nőies...

Megláttam a bátyámat nőies cuccokban, hogy viszonyuljak hozzá ezután?

Figyelt kérdés

A múltkor véletlenül rányitottam. Ahogy meghallotta, hogy nyílik az ajtó, felszaladt a lépcsőn, de annyit láttam, hogy kivágott top és klumpa van rajta, a lába is le volt borotválva és bokaláncot viselt.

Kétségbe vagyok esve. Évek óta nincs barátnője, de azt még csak nem is sejtettem, hogy esetleg meleg vagy transzvesztita lenne. Már a gondolat is elrontotta a hétvégémet. Nagyon szeretem őt, de egy világ omlott össze bennem, nem tudok a szemébe nézni vagy hozzá szólni azóta. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 25. 18:50
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
8%
Kérd meg, hogy költözzön el!
2020. aug. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
23%
Ennél volt már érdekesebb kamu is. Ez gagyi.
2020. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
22%

"Ti mit tennétek a helyemben?"


Kezitcsókolommal köszönnék neki.

2020. aug. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
5%
Ha 18 évesek elmúltatok, vagy dobd ki a házból, vagy költözz el, és mond meg neki hogy ezért költöztél el!
2020. aug. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
73%
Csak én nem értem a problémádat???
2020. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
8%
Annyit még hozzátennék az aberráltság ragadós, minél előbb tarts tőle távolságot!
2020. aug. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
39%
Tényleg volt már érdekesebb kamud..Mindegyik átlátszó, nem találnál már ki végre valamit, valami ujjat, ami legalább nem csak a Mónika show nézőinek szól? Valami humorosat?
2020. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
13%
hazudsz
2020. aug. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
85%

Lehet beszélgetett valakivel és fogadás volt.

Nyáron sok fiú borotválja a lábát, főleg ha nem megy sehova egy ideig. Egyik haverom is minden nyáron csinált egy teljes test borotválást, hogy erősödjön a szőre, meg a haját is letolta olyankor. Ma boldog családapa.

Nem feltétlen kell rosszra gondolni, lehet egy csomó véletlen egybeesés.

Rám is tudtál volna egyszer úgy rámnyitni, hogy nincs szőr rajtam sehol, meg tanga és melltartó van rajtam és még ki is voltam sminkelve. (Bebuktam egy fogadás azt akkori exem ellen, szóval volt enyhítő körülmény, de ha láttál volna lehet más jön le)

2020. aug. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Fogadd el őt, ő a testvéred legyen bármi is.
2020. aug. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!