Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez érzelmi zsarolás?

Ez érzelmi zsarolás?

Figyelt kérdés
Eladtam az autómat 1.3millióért, de előtte öcsém már ajánlott érte 1milliót. Mondtam, hogy ammyiért nem adhatom, mert nekem is pénz 300ezer forint. Most az egész családom haragszik rám, mert többre értékeltem a pénzt, mint a testvérem. Anyám azt mondja, hogy gyerekkorunkba öcsém az én kinőtt ruháimat kapta, és ezért megérdemelte volna az autót.

2020. aug. 28. 12:56
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Megerdemelte volna ezt a 300 000-t de nem a bátyjatol
2020. aug. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez hülyeség, nem te járattad az öcsédet a kinőtt ruháidban, hanem a szüleid. Én odaadtam volna 1M-ért, a 300-ra meg kapott volna valamennyi időt.
2020. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Érzelmi zsarolás. A kapott pénzből vegyél füldugót, ugyanis mint írtad, neked is pénz, és nem is kevés, mert ha nem lakást vagy házat akar venni az ember, az a 300 ezer nagyon is sok.


Azért meg hadd ne te legyél a hibás, amiért az öcséd kapta a kinőtt ruhákat, ők nem vettek újakat neki, nem te kérted, ők adták rá. Max ha azt mondod, neki adod el, a másik vevőt lemondod, és megvárod, míg összekaparja rá azt a 300 ezret, de nem, ő olcsóbban akarta. A testvére vagy, nem hülye.

2020. aug. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
96%
Ez a te döntésed volt, ha emiatt haragszanak, az az ő bajuk, te ne foglalkozz velük. Főleg, hogy a te saját tulajdonodat adtad el, hagy dönts már te arról, mi a jó neked. Az meg hogy a te kinőtt ruháidat kapta, az meg szüleid "sara" úgymond, ahhoz semmi közöd.
2020. aug. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha egyszer odaadsz neki valamit alulárazva, attól fogva életetek végéig pumpolni fog, mert látja, hogy megteszed neki.
2020. aug. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

igen.

nem a te dolgod gondoskodni az öcsédről, nem a te hibád, hogy a te ruháidban járt. ha a szüleid szerint ezért érdemelte volna meg olcsóbban az autót, nekik kellett volna kipótolni a pénzt.

2020. aug. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Hát hallod én irigyellek hogy milyen türelmes vagy, nekem a szüleim ilyet mondtak volna, vagy ilyesmi miatt elkezdtek volna háborogni egészen biztos hogy leoltottam volna őket.
2020. aug. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
90%

"Anyám azt mondja, hogy gyerekkorunkba öcsém az én kinőtt ruháimat kapta, és ezért megérdemelte volna az autót."


Akkor te meg mond meg nekik hogy mivel az öcséd megszületett, neked kevesebb pénz jutott játékokra úgyhogy az öcséd jön neked 300K-val

2020. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Röhej. Szóval a szüleid csesztek neki új ruhát venni, ezért neked kéne fizetni?
2020. aug. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez anyagi helyzettől függ.

Ha tudja jól, hogy neked az a 300e ft hiányozna valahonnan, akkor nem haragudna rád, mert tudja, hogy szükséged van rá.

2020. aug. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!