Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért ilyen velem az öcsém?

Miért ilyen velem az öcsém?

Figyelt kérdés
Én sokszor mondom neki, hogy mennyire szeretem, nagyon sokat foglalkozom vele (pl iskolában minden nap én pakolom a táskáját, ha megyünk valahova, mindig én pakolok össze neki stb) szóval elég sok mindent köszönhet nekem, én cserébe egy ölelést nem kaphatok tőle. Ma is a fél napom azzal ment el, hogy bekössem az ő tankönyveit, utána meg akartam ölelni, erre belém rúg egyet. Hát köszi :D egyébként 12 éves. Veletek volt ilyen, kinőtte?

2020. aug. 31. 10:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és kb minden nap elmondja, hogy utál engem :)
2020. aug. 31. 10:56
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Hálátlan gyerek, mi a fenének segítesz neki annyit? Hagyd a fenébe, majd meglátja, milyen úgy.
2020. aug. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Egy 12 évesnek mi a tosznak pakolja be más a táskáját meg köti be a könyveit? Álljon már meg a menet! Elkényeztetett kis hülye gyerek, én szájon vágtam volna már rég, ha ilyen hangnemben mer beszélni velem meg pláne rugdos. Mindennek van határa. Szüleitek amúgy hol vannak ilyenkor?
2020. aug. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
88%
A korára ezt nem nagyon lehetne fogni, 12 évesen már van annyira érett egy ember, hogy ilyen dolgok meg sem fordulnának a fejében, de már egy 7 évesnek se nagyon. Szóval ez egyáltalán nem normális. Én azt tudom tanácsolni, hogy hagyd őt, még csak szóba se állj vele addig, amíg nem jön rá mi van. Majd ha nagyon elege lesz neki is, tálalj ki neki, hogy mit gondolt magáról. Ez lenne a hatásos.
2020. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Én ennyi idősen nagyon nem örültem volna neki, ha a valaki turkál a cuccaim között. Hagyd felnőni szegényt.
2020. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, a gyereknek van szája, hogy szóljon, “tesó, holnaptól én pakolok magamnak”. Nehogy már még a kérdező legyen a gonosz!

A pofátlan kölyöknek qrva kényelmes, hogy ki van szolgálva. Na itt hibás a kérdező, hogy ezt még megteszi.

2020. aug. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Túlságosan kiszolgáltad, elkapattad. 12 éves gyereknek magának kellene belötni a tankönyveit.

Egyébként a leírásodból árad egyfajta szeretetéhséggel vegyes szervilisség. Miért akarsz te tőle ennyire szeretetet/elismerést?

2020. aug. 31. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem volt még pofán vágva
2020. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

2 kérdés:

Mi a francnak csinálod meg ezeket neki?

Miért akarod ölelgetni? (Ok, értem, hogy te így fejezed ki a szeretetedet, de nem mindenki szereti az ölelgetést. Lásd: öt szeretetnyelv)

2020. aug. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne csinálj meg neki semmit aztán majd rájön, hogy kellesz neki azt majd megy oda nyalizni
2020. aug. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!