Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan, aki között a...

Van itt olyan, aki között a testvérével 5-15 én között van a korkülönbség? Ha igen, milyen a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Kort írjatok, és, hogy mennyi a korkülönbség.
2020. aug. 31. 19:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

11 év van köztünk. Öcsém 17 én 28.

Átlagos a kapcsolatunk, semmi extra. Régóta nem élünk együtt, nincs min veszekedni. Nyaranta el szokott jönni hozzám pár napra, akkor mindig kicsit "újra ismerkedünk". Általában ünnepekkor találkozunk, messzebb laknak, ezért nem járunk el együtt vásárolni, moziba vagy ilyenek.

Soha nem hívjuk fel egymást, néha beszélget velem ha én írok neki messengeren, de ő magától nem nagyon keres. Ellenben valamiért ha néha van egy titka azt csak nekem szokta elmondani, így legalább abban biztos lehetek, hogy a bizalmi viszonyunk az kiváló.

2020. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

9 év.


Én 34N ő 43N



Nagyon jó testvérek vagyunk. Sosem volt probléma köztünk a kor miatt. Inkább volt anyám anyám helyett.

2020. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

9 évvel fiatalabb öcsém van. Jól kijövünk, vannak közös témák, de amíg kisebbek voltunk, azért volt hogy összekaptunk :D

24/N

2020. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Öcsémmel 5 év, húgommal 12 év. 35 éves vagyok.

Most már jó a kapcsolat, de gyerek-és kamaszkorban eléggé hullámzó volt. Az öcsémre és a húgomra is túl sokat kellett vigyáznom, untam őket, elegem volt, 14 éves koromig egy szobában is kellett lakni, az öcsém soha nem volt el egyedül... nagyon elegem volt belőlük, nem is beszélgettünk soha meg semmi. A húgomat elláttam, kísértem, szabadidőm terhére folyton, ez elvárás volt a szüleimtől. Aztán elköltöztem, lassan elkezdődött a felnőtt életünk, és egymásra találtunk. Ma már tök jó a kapcsolatunk, bizalmas dolgokat is meg tudunk beszélni, szervezünk egymással találkozókat, hosszan telefonálunk.

2020. aug. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
12 év, szar kapcsolat
2020. aug. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
7,5 év van közöttünk, én 29 vagyok ő 22. Nagyon jó a kapcsolatunk.
2020. aug. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
18%
Az unokaöcsém 5, én 28 éves vagyok. És nagyon imádom, ő is szeret engem nagyon. Ő a húgom kisfia. Nagyon jól kijövünk egymással, okos kisgyerek, érti a viccet.
2020. aug. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
61%
6 ev van a ketto gyerek kozott. Kicsi imadja a nagyot, de nem tud vele még mit kezdeni. Nagyon szereti a kicsit, de inkabb babazik, jatszik vele. ( mi mast tudna:-)). Kivancsi leszek 10 ev mulva mi lesz.
2020. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Én 16 éves lány vagyok, nővérem 30. Messze lakunk egymástól, nem találkozunk napi szinten, de azért gyakran. Amikor találkozunk, tudunk miről beszélgetni, van közös témánk, érdeklődési körünk. Néhány fandomom is van, amibe ő vezetett be.
2020. aug. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

6,5 év

Én 18/L ő pár hónap múlva 25/F

Nem nagyon beszélünk, ő sokkal komolyabb természetű de lehet vele hülyéskedni is sokat. Bármi baj van mellém áll.

2020. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!