Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért tette tönkre a 12 éves...

Miért tette tönkre a 12 éves kapcsolatomat, esküvőmet? Hogy szembesítsem azzal, hogy tudom, hogy ő volt?

Figyelt kérdés

Nagyon jónak gondoltam a kapcsolatunkat.


Nekem volt egy 12 éves kapcsolatom, most augusztusban lett volna az esküvőnk. A volt páromról és rólam tudni kell, hogy nagyon fiatalon, még kis 8. osztályosként jöttünk össze. Diákszerelem volt az elején teljesen, ne arra gondoljatok, hogy mi 13-14 évesen szexeltünk már, vagy bármi ilyen. Nem, ez az idővel lett komolyabb. Sok van mögöttünk, de amióta együtt éltünk és közösen terveztük a jövőnket, úgy éreztem, hogy révbe értem és együtt éljük le az életünket.

Viszont a múltban tettem olyasmiket, amikre nem vagyok büszke... 15-19 éves korom között többször megcsaltam a volt párom. Bonyolult, nem is szeretnék itt magyarázkodni, mentegetőzni, de nekem azok semmit nem jelentettek, nem hagytam volna el őt 1-1 bulis kavarás miatt. Meg is változtam, évek óta meg sem fordult a fejemben semmi ilyesmi. Egyedül a tesóm és a legjobb barátnőm tudták ezeket, senki más. Mert megbíztam bennük maximálisan.


Erre az esküvőnk előtt 3 héttel a vőlegényem kész tényekkel jött, hogy igazak-e ezek. Annyira pontosan tudta a részleteket, eseményeket, hogy nem lett volna értelme tagadnom. De azt hittem megbeszélhetjük és jó lesz minden. Tévedtem, szakított velem. Költözés, esküvő lefújva. Nem mondta meg, kitől tudta ezeket. Tesóm sem mondott semmit.

Aztán most még eljött a maradék cuccaiért, bútorokért és akkor kértem, hogy mondja el, ennyi szerintem jár nekem. Elmondta, hogy a húgomtól, a húgom kereste meg, hogy beszélni akar vele és akkor mondta. Nem akarta elhinni, de mutatott üzeneteket, amiket én írtam ezekről a dolgokról (a húgomnak, vagy csoportba).


Nekem erről semmit nem mondott a húgom, sőt, még előtte nap is ő vigasztalt, a szakítás után is jött, hogy felvidítson. Amikor anno csináltam valamit, mindig ő volt az, aki nyugtatgatott, hogy úgysem derül ki, ha nem akarom elhagyni a párom, akkor nem is számít, ez csak egy kis megingás volt stb. Most meg ez... Komolyan nem értem miért. Ezerszer jobb élete van, mint nekem. Nagyon szerencsés, minden sikerül neki, amibe belefog. Jól él, mindene megvan. Nem tudom, miért tette ezt. Vagy mire volt ez jó. Tudta ő is, hogy mennyit változtam az utóbbi évek alatt, hogy kisbabát szerettünk volna már jövőre.

Most meg itt vagyok egyedül, romokban az életem és nem tudom, mit kezdhetnék magammal.



2020. szept. 8. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
88%
Ez a sztori már volt egyszer (most nem találom), ott még véletlenül szólta el magát a tesód. Mindenki megírta, hogy te vagy a hibás, mert őszintének kellett volna lenned a pároddal, erre most kiírod úgy, hogy még nagyobb szarkavarónak állítsd be a tesód. Én továbbra is úgy vélem, hogy neked kellett volna őszintének lenned.
2020. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
90%

meg is van, épp nemrég dobta fel nekem a gyakori itt alul (és akkor még a nővéred volt :D)

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2020. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
21%
Megszakítanám a kapcsolatot vele az biztos. Idióta kis picsa a húgod.
2020. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Nem nagyon lehetett, mivel ez elég friss dolog, és az első kérdésem is.

De köszönöm a választ!


Nyilván én is hibás vagyok, de szerintem ez hatalmas gerinctelenség.

Elmondhatta volna akkor rögtön, amikor ezek történtek, vagy amikor összeköltöztünk, vagy amikor eljegyzett. BÁRMIKOR. De ez, hogy az esküvőnk előtt pár héttel közli, engem megkerülve... Undorító.

Utána pedig engem vigasztal, mintha semmit sem tudna az egészről.

2020. szept. 8. 13:01
 5/66 A kérdező kommentje:
Igazából még nagyon dühös vagyok, nem is mondtam senkinek, hogy tudom. Neki sem. Mert félek, hogy nem tudnám annyira összeszedni magam, aztán a nagy vitában elsírnám magam, vagy rosszul jönnék ki az egészből.
2020. szept. 8. 13:03
 6/66 anonim ***** válasza:
77%
Nem a hugod tette tönkre, hanem te.
2020. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Sosem tudta volna meg, tőlem legalábbis biztosan nem.

Nehéz időszak volt, egymástól távol tanultunk, nem tudtunk túl gyakran találkozni.

2020. szept. 8. 13:05
 8/66 anonim ***** válasza:
91%

A húgodat érte valami sérelem általad és így állt bosszút.

Vagy lehet őt is megcsalták és tudja milyen érzés, így már nem akart neked tovább falazni.

2020. szept. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem visszaütött a karma, ne haragudj... te megcsaltad, ha szereted a párod nem teszel alapból ilyet és akkor kaptad vissza az élettől amikor a legboldogabb lettél volna, esküvő, ház, nászút stb. szomorú ez, de így szokott lenni :(
2020. szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim válasza:
79%
#7, nem kifogás. Éltem másfél évig távkapcsolatban - más ország - alkalmi találkozásokkal, jelenlegi párommal a karantén miatt szintén messze kerültünk egymástól. Nem csaltam meg, mert szeretem, és épp ezért gusztusom se lenne más férfihez, úgyhogy de, te rontottad el - többek közt azzal is, hogy az undorító viselkedésedről másnak dicsekedtél.
2020. szept. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!