Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek az öccsém mit...

Szerintetek az öccsém mit csinálhatot a pénzével?

Figyelt kérdés

Gépbeállítóként keress 160-170ezret és albérletje 50ezerből kijön mert a főbérlőjével így van meg egyezve egy garzonban lakik.

Állítása szerint kajára havi 40-50ezerből meg van, és azt mondta mikor az élettársa lelépett otthagyta neki a fele sporolt pénzt ami elmondása szerint majdnem fél milió volt, most meg nincs több pénze mint 60ezer és kunyerálgat tőlem, és azzal jött hogy ne számon kérjem, hanem adjak kölcsön ha tudok. De ha valamibe bele keveredett szerintem jogom lenne tudnom, vagy legalább az igazságot ha már kölcsön kér. Mert én ezt nem értem azt állította a 2darab terrabájtos winchesteri asztali gépét abból a félmilióból vette amit le feleztek a volt nőjével, de az egész számomra furcsa mert a számok nem stimmelnek, nem tudom mibe keveredhetett vagy ne aggódjak?



#pénz,testvér, család
2020. szept. 13. 12:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régi munkahelyemen 10 éve kerestek ennyit a gépbeállítók, 3 műszakban.
2020. szept. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!