Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Öcsém elviselhetetlenül...

Öcsém elviselhetetlenül viselkedik itthon, bírhatatlan már amit csinál. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Öcsém 13 éves, és olyan dührohamai vannak amik kezelhetetlenek. Székeket dobál, az annyát megüti, én már nem tudok mit csinálni. Édesanyám meg csak tűri, és tűri, állandóan zogok hogy egyre szarabbul van lelkileg, és olyan gondolatai vannak hogy rákos a stressztől.. faterom meg úgy áll hozzá hogy megérdemli (mert elváltak) katasztrófa a hozzáállása.. Mit tennétek a helyemben?
2020. okt. 1. 16:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem lopták el a kezedet akkor egy megnyugtató frászt lekeverhetsz neki.
2020. okt. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Beverni az ablakot a fejével. Utána elvinném pszichológushoz
2020. okt. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mindenhogy.. Próbáltam erőszakosan, kedvesen de egyik se működik.. megverni csak azért nem verem meg mivel anyám oda áll, és kéri hogy hagyjam. De ez már nem normális..
2020. okt. 1. 16:59
 4/31 anonim ***** válasza:
81%
Anyukádnak segítséget kellene kérnie. Beszéld rá hogy menjen el vele egy gyermekpszichiáterhez. Nem tudom hol kell ilyet intézni, utánam a válaszokban valaki biztos le fogja írni. Annyi biztos hogy nem tudni mi jár az eszében most, lehet higy dühös mert különélnek a szülők, lehet hogy a suliban bántják, tehát lehetnek dolgok amikről nem beszél. Ha nincs ilyen akkor se veszíthettek semmit. Apukádak is be kellene vonni, sajnálom hogy őt nem érdekli.
2020. okt. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Akkor a telefont feltalálta Bell. Felhívod a nevelésitanácsadót és kérsz segítséget. Osztálytőnök, tanárok bevonása?
2020. okt. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Iskolában egyáltalán nem ilyen. Teljesen máshogyan viselkedik. Még legutóbb meg is dicsérte az osztályfőnök hogy milyen jól viselkedik..
2020. okt. 1. 17:12
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
Akkor nevelésitanácsadó, csapásaegítő.
2020. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
73%
családsegítő
2020. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%
4 vagyok. Bocsánat, gyermekpszichológust akartam írni , de a többiek már írták azóta több helyet ahol segítséget lehet kérni.
2020. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
És az biztosan segíteni fog?
2020. okt. 1. 17:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!