Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A feleségem miért viselkedik...

A feleségem miért viselkedik így a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Anyám hívta fel rá a figyelmem és azóta én is figyelem.

A feleségem furcsán viselkedik az öcsémmel aki ugyan úgy házas.

Ha családi összeröffenés van és megérkeznek az öcsémék akkor megöleli, puszi. A feleségének csak köszön.

Sokszor oda ül mellé, beszél hozzá, nagyon sokszor hozzáér, látszólag is kacérkodik vele.

Nem tudom mire gondoljak, valóban flörtölni próbálna az öcsémmel?

Az öcsém részéről ezeket vissza nem vettem észre.


2020. okt. 15. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Már rég megcsalnak, anyád meg azért hívta föl a figyelmedet, hogy váljál el a feleségedtől, mert magadtól nem látod át a helyzetet.
2020. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagy pofára esés lehet.
2020. okt. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem kérdezz meg egy pártatlan személyt is erről. Lehet csak belelátsz olyasmit ami nincs ott, mert bogarat ültettek a füledbe.
2020. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Kérdezd meg a feleséged és a testvéredet is külön-külön .
2020. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak szimplán kedves vele, mert családtagjának tekinti és jól kijönnek.
2020. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
22%

Helyesen kondul meg a vészharang, az anyai szív ritkán téved, persze azt csak te tudod, hogy amúgy milyen a viszonanya a menyével, dehát neked is feltűnt.

Én beszélgetés helyett inkább alkalmat találnék rá, hogy bebuktassam őket. Közel se biztos, hogy az öcséd eddig "csak" áldozat, de kettőn áll a vásár.

2020. okt. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Ha lenne valami nem biztos, hogy ennyire feltűnően csinálnák. De ebből az jön le hogy a feleséged nagyon szívesen aláfeküdne. Gyerektémával mi a helyzet? Ha nektek nem jön össze akkor megint csak egy tipp hogy miért mászik rá öcsédre.
2020. okt. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet: Ha lenne köztük valami, akkor inkább távolságot tartanának a rokoni társaságban.
2020. okt. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%
Lehet, hogy még nincs semmi köztük, de a kérdező felesége nagyon teper, hogy legyen.
2020. okt. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha öcséd feleségének szólsz erről, majd ő megbeszéli a feleségeddel a problémát, ne ízgúlj:)
2020. okt. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!