Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rányitottam a bátyámra......

Rányitottam a bátyámra... Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 16éves (fiú)vagyok a bátyám 19...

Elég “közvetlen” kapcsolatban vagyunk (szinte ő a legjobb barátom) vagyis csak voltunk...vagyis eddig

Ugyanis a mai nap fent hagytam a szobájába a töltőm, és amikor bementem éppen “magát rendezte”

Azonnal rázártam az ajtót és annyit mondtam hogy “bazmeg, bocsi”

Azóta nem szól hozzám, és kerül

Pl:leültem mellé a kanapéra és amikor beszélgettem vele olyan kínos volt a hangulat

Most mit kéne tennem? Szóljak neki hogy bárkivel előfordulhat vagy mit tegyek?



2020. okt. 23. 22:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Nem kopogtál?
2020. okt. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
81%
Figyelj szerintem ez egy olyan dolog, amit szinte minden ember csinál, átél. Próbáljátok meg rendezni, hogy láttad hogy maszturbált, de ez egy nem olyan dolog amiért örök “haragba” vagy kínosságban kéne lennetek :)
2020. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Láttál mindent? Gondolom szégyelli magát most előtted. Szerintem viselkedj úgy, mintha mi sem történt volna, és 2-3 napon belül elfelejti.

Ne kezdd el magyarázni, hogy "hallod én is szoktam matyizni...", mert az csak tovább rontana a helyzeten.

2020. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem kell tenni semmit, térjetek napirendre a történtek felett. Pár nap és elmúlik a megilletődöttség.
2020. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem jólesne a helyében, hogyha annyival próbálnál nyugtatni, hogy megemlíted hogy a Te hibád és mindenkivel megeshet... És hogy nem ciki.


De utána hanyagold a témát és ennyi...

Azt tényleg ne említsd, hogy Te is szoktad.

2020. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Istenem nem tudom miért van ebből ügy, amikor nem is csaj vagy, meg tesód sem a nővéred. Teljesen azonos neműek vagytok ráadásul 3 év korkülönbség is 0. Mindenki tudja a pasik naponta többször kiverik és ennyi. Most csak annyi volt láttad tesódnak mekkora. Nagy cucc.
2020. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
93%
Legközelebb kopogsz.
2020. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Miért kell ezen tovább gondolkozni? Megtörtént, legközelebb kopogsz és kész. Nem kell ezen többet filózni.
2020. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
14%
Tiltsd le.
2020. okt. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
92%
Ne görcsölj, 43 év múlva jót nevettek rajta.
2020. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!