Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesóm kiskorom óta sokszor...

Tesóm kiskorom óta sokszor mond egy férfi nevet és azt hogy megtalálta a papírt amin az van ráírva hogy örökbefogadtak,? pedig nem is

Figyelt kérdés
Nem merem megkérdezni mert úgy se mondanák el ha igaz lenne, de hogy deríthetném ki ? mert szerintem egy tesó ilyeneket nem mond a tesójának

2020. nov. 18. 08:42
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem négy gyerekem van, de egyetlen egyszer sem készült rólam terheskép és egyik sem lett újszülöttként lefényképezve - pedig mindegyik az én gyerekem.
2020. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
62%
Hány éves vagy? Kérd el a szüleidtől az születési anyagkönyvi kivonatodat, ha nem akarják odaadni, akkor az már elgondolkodtató.
2020. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Oh, nekem hányszor mondta ezt a tesóm. Meghogy össze lettem cserélve valakivel a kórházba. Csak szivat.
2020. nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
40%
13-as: ha valakit örökbefogadnak, annak VAN születési anyakönyvi kivonata, méghozzá az ÖRÖKBEFOGADÓ szülök adataival!
2020. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze egy férfi névnek az örökbefogadáshoz?

Vagy az anya mond le a gyerekről, vagy inkubátorba teszik. Ez utóbbinál viszont sem férfi, sem női név nincs.

2020. nov. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
33%
De ha a tesód valóban a vér szerinti gyermekük, akkor minek fogadtak volna örökbe? Hiszen tudtak volna "csinálni" még egyet, érted.
2020. nov. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
16, képzeld, nemcsak azok fogadnak örökbe akiknek nem lehet saját.
2020. nov. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
29%

#17 Miért írsz ebben a hangnemben? Csak feltettem egy kérdést, ami talán segíthet a válasz kiderítésében.

Nyilván tévedhetek, de akkor legalább normálisan korrigálj :)

2020. nov. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Ezt szerintem a gyerekek (akik nem egykék) túlnyomó része hallotta kiskorában a testvéreitől, de még talán az egykék is az unokatesóktól ha olyan a viszony. Te még jó alany is vagy, hiszen elhiszed, vagy legalábbis elgondokodtat így évekig lehet vele szívatni.:)

Az én középső húgom a kisebbet mikor az elsős lett, hetekig idegesítette azzal, az egy mondattal, hogy felemelte a műzlisdobozt reggeli közben, felolvasta, hogy emulgeálószer és megjegyezte, hogy jé ma már mindenbe raknak macskakakit :) a kistesó hetekig minden csomagoláson kereste a "macskakakit", amíg anyunak fel nem tűnt, hogy milyen válogatós lett hirtelen.

2020. nov. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
sohasem volt nálam még az anyakönyvi kivonat
2020. nov. 18. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!