Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Sokszor együtt alszunk a...

Sokszor együtt alszunk a hugommal de most már véglegesen nem fogunk hogyan pótoljam?

Figyelt kérdés
Nagy a kotodesem a szüleim és a tesóm között is. Nagyon tudok kötődni egy emberhez ha nagyon megkedvelem tudnátok segíteni hogy ne ragaszkodnak valakihez ennyire? Hogyan tudnám a tesóm valahogyan pótolni? Én pl kiskoromban is nagyon féltem egyedül aludni de azért most már nagy vagyok és elég gáz hogy félek egyedül aludni mert pl rossz álmok miatt meg félek a sötétben is. Nagyon fog hiányozni hogy nem alszik velem. Igaz hogy egy szobával arreb fog aludni de akkor is nagyon fog hiányozni.

2020. nov. 21. 19:44
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
94%

Hány éves vagy? Előbb-utóbb megszokod, önállósodni kell. Nézd a jó oldalát, lesz egy saját szobád ami csak a tiéd :)

Mit meg nem adtam volna azért hogy anno nekem is saját szobám legyen.

2020. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően problémàd van azzal is, hogy egyedül legyél? Hogy egyedül tölts el magaddal időt?
2020. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
54%

Fiú vagy lány vagy?😅 azért az sem mindegy 😀

De ha megválaszolod itt a keresztkérdéseinket, akkor tuti tudunk valahogy segíteni 😊 legalább tippet adni 😅

2020. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
92%
Vegyetek egy LED-égős éjjeli lámpát, amit egész éjszaka égethetsz, mert nem fogyaszt sokat. Bizonyára nyugodtabban alszol, ha világít. Lakótelepen látok egész éjszaka gyéren világos ablakokat. Bizonyára hasonló a problémájuk. Sok kisbaba is csak így alszik nyugodtan.
2020. nov. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2020. nov. 21. 20:24
 7/45 A kérdező kommentje:
Szerintetek egy iylen kis lámpa éjjeli az nem fogyaszt sokat?
2020. nov. 21. 20:25
 8/45 anonim ***** válasza:
72%
Hány éves vagy?
2020. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyaszt sokat, de nálunk sötétben félés ellen fluoreszkáló csillagok voltak felragasztva, amik nem sütötték ki az ember szemét.
2020. nov. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim válasza:
87%
Vegyél ilyen világító gömbsort,pl ilyen van a pepcoba is elemmel működik.
2020. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!