Kitsune2 kérdése:

Mit csinàljak?

Figyelt kérdés
Az öcsèm velem akar aludni, mert fèl egyedül. 12 èves.

2020. nov. 23. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
Te hány éves vagy? Fiú/lány?
2020. nov. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Làny, 23 èves
2020. nov. 23. 12:52
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
Esetleg egy szobában, de azt se szívesen. Egy ágyban kizárt.
2020. nov. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Mit csinálj? Utasítsd vissza, ez szerintem nem normális dolog.
2020. nov. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Dilemma
2020. nov. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi de ez miért nem normális?

Én 16 vagyok és havonta 1x együtt alszok a nővéremmel aki 20 éves, ilyen beszélgetős éjszakát tartunk. Meg volt, hogy túl kemény horrort néztem, akkor is átmentem hozzá.

Uncsitesókkal is alszok egy ágyban, sokszor nyaraltunk úgy, hogy francia ágyak voltak.

Beteges ebbe bármit is beleláttni

2020. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Én is azon a véleményen vagyok, mint az előttem szóló! #6

Kb 16 és 21 éves korom között rendszeresen együtt aludtunk unokaöcséimmel, ők akkor amikor 16 éves voltam akkor voltak 9 és 12 évesek. Nagyon jó a kapcsolatunk a mai napig. De egyébként bátyámmal is viszonylag sokáig együtt aludtunk, mert én féltem éjszakánként és akkor átkéretőztem hozzá, sokat beszélgettünk.

23/N

2020. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
87%

Normál esetben azt írtam volna, hogy egy pár éjszakát hadd aludjon veled, ha annyira fél, te meg mint nagytestvér, mutasd meg neki, hogy nincs mitől félnie.

Nade az új kérdésed láttán inkább pszichológusra van szüksége, mert valami nagyon nem oké vele, a szüleitek meg tesznek rá. Lelki oka van a félelmének és a cumizásnak is, ennél sokkal rosszabbra fordulhat, ha nem tesztek érte semmit.


https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__testveri..

2020. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!