Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok! Szoktatok a fiú...

Lányok! Szoktatok a fiú testvéretek előtt hangosan fingani?

Figyelt kérdés

2020. nov. 25. 09:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%
Én még pucéran is szoktam járkálni otthon báttyó előtt.. mindig furcsán néz de aztán fingok egyet és elnéz
2020. nov. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy az, aki egymás után írja ki fingós kérdéseit?

Ha neked nem kell azt szagolnod, akkor miért érdekel, hogy ki, hol, mikor?

.

A székely fiatal menyecske apósához:

- Apuka! - én már egészen otthon érzem megam!

- Nem hiszem én, lyányom!

- Miért?

- Mert még nem fingottál!

2020. nov. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
16 éves lányom nyugodt szívvel, akárki előtt a családban. 🙃🙂
2020. nov. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%
Se szüleim, se párom, se senki előtt nem fingok
2020. nov. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
98%

Jót röhögtem a kérdésen😅🤣😂

Én egy bolti eladó vagyok

( fiú)


Az egyik sorban pakoltam lehajoltam a raklapok lévő áruért,ahogy hajoltam véletlenül nem szándékosan egy bődületesen hangos fingott engedtem el.


Az a 4 szerencsétlen ártatlan vásárló aki rosszkor volt rossz helyen nagyon gyorsan elmenekültek abból a sorból.


Még így visszagondolva is nagyon kínos 😂

2020. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Állítólag a bizalom jele..

Párom.előtt sportolás közben egyszer véletlenül elpukkantottam magam nem is volt gangos. Azóta folyamatosan bejelenti.hogy szellentett és már kényszerből jelzem neki,hogy én is...

Tesóm is szokott néha,de csak nőieset, illetve reggel amikor felkel hallom,hogy fordul és kitolja a békegalambot.. Már inkabb komikus. Nem zavar mert nem direkt csinalja és szolíd..

2020. nov. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem szoktam mások előtt elengedni magam ha érzem hogy pukiznom kell. De előfordult hogy a bátyám előtt hatalmasat fingottam ami elég égő volt. Még tavaly nyáron volt hogy kölcsön kértem tőle a puttonyos autóját mert a párommal Ikeába mentünk pár nagyobb dologért amihez kellett egy nagy autó. Amikor elmentünk érte akkor a párom elment üzemanyagért mert annyira kevés volt benne hogy nem bírta volna ki a kútig és nem akartuk hogy kifogyjon és levegősödjön a rendszer mert az kissé macerás légteleníteni. Szóval párom elugrott üzemanyagért addig a tesóm megmutatta hol találjuk a spanifereket, kötözőket, meg megmutatta hol tárolja a csúszásgátlókat, élvédőket, mivel az fog nekünk kelleni. Aztán ott lehajolva kellett lenni amikor néztem mit hova kell majd akasztani, és a hajlongás miatt akkorát durrantottam hogy még a kaszni is beremegett. Bátyám persze sírt a röhögéstől, a haverja is pont akkor ment át hozzá és még kint a kapunál is hallotta, Ő is röhögött ezen kegyetlenül. Amikor párom visszaért akkor bátyám haverja beszólt hogy vigyázzon mert elszabadultak a gázok, nem értette mi van, de elmondta neki és ezen Ő is vigyorgott.
2020. nov. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Szoktam
2020. nov. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
60%
#4-es, gyanítom,hogy te inkább kileheled.
2020. nov. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak fingok hanem böfögök is
2020. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!