Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bűntudat nélkül áttudnátok...

Bűntudat nélkül áttudnátok nézni ezeken a testvéreken? Mintha nem is léteznének?

Figyelt kérdés

Bátty: otthon nem csinál semmit, ha van kedve megy dolgozni, rezsibe nem ad bele, sumákol, meg se szólal, fbn akkora szája mint a Hold, összevissza írkál ki mindent, mindenki nevet rajta, szégyenbe hozza a másikat, vélhetően valami drogot is használ. Persze anyuka, mama nem hiszi el... " Beteg" le van tudva ( csak akkor gyerekként miért nem vitték orvoshoz, miért nem kapott gyógyszert?) " Jajjj mi lesz vele ha anya meghal" anya vásárol be neki kaja,cigi, tej, kávé minden.



Nővér: állandóan elszökdösött az aktuális pasihoz, állandóan hazudik vagy nagyolja a dolgokat. Szül egy gyereket " mert az ismerősei közt mindenkinek van" de munkája nincs a pasija meg fel is mondott, anyánál lakni nem volt jó " mert elszedi a pénzt" rezsibe illik beleadni szerintem. Kisgyereket nem engedte anyámnak felvenni, megnézni, kizárta a szobából ezután persze megint elszöknek, egy penészes lepukkadt házba. Persze jön a második baba...házat akar venni,de a pasi is vagy dolgozik vagy nem...csokra nem alkalmasak. Képes kunyerálni pénzt folyton. Amit veszek a gyerekeknek azt eladja.



2020. nov. 27. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megteheted, akkor ne tarts velük kapcsolatot, ha ennyire távol vagy tőlük érzelmileg. Ehhez nem szükséges a megerősítés más emberektől, főleg nem a gyakori népétől. A genetika nem úgy működik, hogy rokon emberek automatikusan kijönnek egymással (de szép is lenne).
2020. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem igazán értem, milyen választ vársz erre a kérdésre. Kifejted kicsit jobban?
2020. nov. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mamám mondja mindig, hogy legyünk jóban, mert legyen kire számítani későbbiekben. Kisebb voltam akkor se számíthattam egyikre se főleg nővérem mindig rám kent mindent, én voltam a bűnbak akit fel lehetett mutatni, mert én kicsi voltam s rám úgyse haragszik meg senki.


Engem a gyerekek szülinapjára meg sehova nem hívnak meg,de ha elmegyek hozzájuk akkor ez a mondat fogad" szia, na mizu? Helyzet? Figyelj már nincs egy ötösöd kölcsön? Ezres? Chhh jó van"

2020. nov. 27. 11:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen át tudnék nézni, hugomon is átnéztem miután átverte az egész családot. Évekig nem beszéltünk. Viszont az emberek tudnak változni, évente egyszer azért hívd fel őket,hogy élnek e..

Egyébként pedig ne törődj velük. Adni meg végképp ne adj.

2020. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

2-es vagyok

Szerintem amennyiben tényleg ilyenek, én tudnám hanyagolni őket. Persze valamilyen szinten érdemes lenne tartani velük a kapcsolatot, de felesleges "mérgezned" magad velük.

2020. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nálam ez a valamilyen szint abban kimerül, hogy ha hazamegyek bátyámnak nem is köszönök, mert vissza se köszön + fel is lök ha eljön mellettem.


Nővéremmel annyi, hogy boldog szülinap,.névnap , karácsony stb.


Mellesleg sok a roma haverja onnan tanulja a hülyeséget... Mintha beletörődött volna h ez van ( párja csalja füvel fával s tud is róla)


Beszéd stílusa is inkább cigányos " oszt, gyüsz, dicsak, csaje" kisgyerekkel csúnyán beszél " kussoljál már, kis köcsög, szaros"



Nagyon alpári

2020. nov. 27. 11:16
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen testvéreken gond nélkül átnéznék, aki emberileg nulla az akkor is nulla ha rokon, nincs kivételezés.
2020. nov. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szüntess meg velük minden kapcsolatot. Minta idegen lenne mind a kettő.
2020. nov. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!