Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem miért érez késztetet...

A nővérem miért érez késztetetést hogy kerítőnőt játszon? És miért nem érti hogy én tök jól elvagyok így?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 23 vagyok, és 1,5 éve nincs “párkapcsolatom” csak szex kapcsolatom, és ezzel én nagyon is boldog vagyok. De a nővérem szerint ez nem állapot. Állandóan vakrandikat szervez nekem, a legtöbbre nem is megyek el. De most épp rohadt tolakodóan akar összehozni egy kollégájával. A nővérem olyan naív bedől a nyájas dumának, de ez a pasi olyan hímsoviniszta hogy ráz tőle a hideg! Mondjuk ő mindig is naív volt! Hogyan tudnám neki elmagyarázni, hogy nincs szükségem a segítségére?

2020. dec. 6. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
Mond neki hogy élvezkedni akarsz 30 éves korodig, utána majd találsz egy balekot úgyis aki elvesz.
2020. dec. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Azt, hogy miért tesz ilyet, csak ő tudhatja, elképzeléseink lehetnek csak róla. Esetlegesen azon aggódik, hogy a szexkapcsolat nem tesz túl jót neked, vagy hogy pl. a másik fél csak kihasznál, esetleg hogy a későbbiekben e kapcsolatot "nagyon bánni fogod". Sokminden lehet.
2020. dec. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Ha csak szexet akarsz akkor feküdj le mindennel akit hoz neked és dob őket. Ebből majd megérti :D
2020. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%

Én azt mondanám, hogy alakulóban van egy új párkapcsolatom, vagy valamilyen ultimátumot adnék neki, hogyha nem fejezi be akkor ez lesz. Az a baj, hogy a nővéred tök hülye és azt hiszi, hogy itt ő a nagy jótevő aki megment a magánytól, miközben csak kellemetlenséget okoz, szerintem nem sok eszközöd van ellene ha a szép szót nem érti.

Ha nem lehet semmiképpen sem szót érteni vele akkor visszafognám a kapcsolattartást és egyáltalán nem beszélnék vele az alkalmikról meg a párkapcsolatokról.

2020. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Lehet nem tetszik neki, hogy ribiskedsz (lehet lepontozni, de ha ezt nem hívják annak, akkor semmit), és azt szeretné, hogy ne 30 évesen kapálózz majd, hogy a legtöbb normális pasi már foglalt.
2020. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Savlekotő ***** válasza:
76%
Majd a kérdező eldönti kivel szexel,lehet boldogabb mint azok a hányok a férjemtől típusú boldog nők,persze az ilyen nők vérszemet kapnak ha valaki jót szexel élvezetből nem lakásárt kell szét tennie kapcsolat rizsában..
2020. dec. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Így eléggé utólag válaszolnék az 5-ösnek. 1 éve egy pasival folytatok szex kapcsolatot, nem ugrálok x ágyából y-éba, majd aztán azért z-t is meglátogatom, de ha ezt tenném sem hiszem hogy megérdemeltem a r*banc jelzőt!
2020. dec. 21. 07:12
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Neki van kapcsolata? Ha igen, akkor valószínűleg azért, mert neki az kellett és ezért neked is azt a jót akarja. Gyereknek néz, aki nem tudja eldönteni, mi a jó neki. Majd ő megmutatja. Pár év múlva már te fogod kérlelni, hogy segítsen, (ha nem találsz).

Van gyereke? Ha van, akkor szintén az előbbi.

Ha nincs, akkor helyette "kell" szülnöd, ezért akarja.

Én teljesen megértelek Kérdező, és nem fogod tudni teljesen leállítani ezt a vágyát. De nem vagy köteles elmenni a randikra. Én mondjuk tuti elmennék, rövid az élet. Ha az elsőn nem szimpi a csávó, akkor nem vagy semmire kötelezve. A szexkapcsolatban ez nem lehetne probléma.

2020. dec. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Túl sok amerikai filmet nézett.
2020. dec. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!