Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Véletlenül elütöttem a hugom...

Véletlenül elütöttem a hugom cicáját?! Többi lennt!

Figyelt kérdés

Sajnos az történt, hogy munkából hazafele jövet a 14 éves hugom macskája kiszaladt a kocsi mögé és mikor álltam be a garázsba áthajottam rajta.

Sajnos nagyon szerette azt a macskát, és most nem tudom hogy mondjam el neki, mert mikor hazaértem már aludt. A macskát addig betettem egy zsákba, de még nem ástam el hátha el akar búcsúzni tőle.

Szerintetek hogy mondjam el neki???



2020. dec. 10. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Mondd el először a szüleidnek és beszéljétek meg mi legyen, mondjátok el neki együtt valahogy finoman.
2020. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szegény cica😟

Lehet jobb lenne nem bevallani h te voltál.

Tudom nem ez a legjobb de fiatal.igy is nehéz lesz a gyàsz de legalább nem jut rolad minden eszébe.

Az ùt szélén talàltátok szegényt.

Bùcsùzzon el töle ennyi megjàr neki,de azt h te voltàl ne mond el szerintem

2020. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
En nem mondanam el. Nem direkt volt, nem a te hibad. Azt mondanam itt volt az uton kinn elutve. En biztos utalnam erte a tesomat nem kis ideig, hiaba tudnam hogy nem volt szandekos. Konnyebb lenne tulesnem rajta ha nem lenne pontos szemely akit hibaztathatnek.
2020. dec. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok a hazugsàg híve, de ebben az esetben inkább ne mondjátok el hogy te voltál. Holtan találtátok az út szélén...
2020. dec. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy kegyelmi hazugság lenne. Én is azt javaslom, hogy ne azt mondjátok hogy te voltál. Így is nehéz lesz feldolgoznia...
2020. dec. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
61%

De a kérdezőt meg egész életében furdalná a lelkiismeret, aztán egy ponton túl nem bírná tovább, és utólag úgyis bevallaná, amivel még annak a haragját is magára vonná, hogy eddig mért nem mondta el.

Nem te tehetsz róla, kiszaladt a macska. Ha magadnak megbocsátasz, akkor könnyebb a húgot bocsánatát is elérni. Még mindig jobb egy néhány napig tartó düh, mint egy egész életen át nyomasztó hazugság.

2020. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Ne mondd el. "Elkóborolt" az a macska, sajnos ez van 🙄
2020. dec. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Ha késobb tudja meg megérti miért nem lett akkor megmondva.

Mi kutyánkat megmérgezték anno,hugomnak azt lett mondva h öreg volt(az is volt,igy elhitte)

természetesen màr tudja mi történt,de akkor igy könnyebb volt neki

2020. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Bucsuzzon el töle!Az rosszabb ha hetekig hònapokig vàrja és keresi.
2020. dec. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
De nem ti mérgeztétek meg, 8-as, óriási különbség!
2020. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!