Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ha a húgotok...

Mit tennétek ha a húgotok boldogtalannak látszik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A húgom 29 éves, házas, van egy 6 éves lánya. Mostanában nagyon úgy tűnt hogy a férje rideg vele szembe, egy egyszerű dolgon is fel tudja húzni magát. Múltkor mikor a szüleinknél voltunk a húgom megkérdezte hogy kérünk-e egy sört, erre a férje felháborodott hogy: "Azt hitted majd az apád kertjében itathatsz le?" a húgom meg szabadkozni kezdett, és elment. Majd a lánya is jött hogy focizzanak de őt is leszúrta hogy menjen az anyjával játszani. Olyan mintha a húgom félne a férjétől, és a férje pedig nagyon durván rideg vele. tudom semmi közöm a húgom házasságához, a szexuális életéhez még kevésbé, de féltem, nagyon boldogtalanak tűnik! Aztért most írom ki, mert holnap találkozunk, és szeretném férre vonni egy pillanatra és rákérdezni hogy jól van-e. mit gondoltok? 32F

2020. dec. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez ennyire látványos, akkor egy félpillanatos félrehúzás nem sokat fog megoldani.
2020. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Shai-Hulud ***** válasza:
95%

Beszélgess el a húgoddal, kérdezd meg, hogy tudsz-e neki segíteni valamiben.

De ha nem akarja, akkor semmiképpen ne avatkozz bele, ez az ő élete, és neki kell megoldania, a kéretlen segíteni akarás sokszor csak ront a helyzeten.

2020. dec. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Én egy verbálisan-lelkileg bántalmazó kapcsolatban éltem évekig, és szégyelltem, még a szüleim előtt is, akikről tudtam, hogy maximálisan támogatnak. Számíts rá, hogy nehezen fog megnyílni, szánj rá több időt. Éreznie kell, hogy minden körülmények között számíthat rád. Egy érzelmileg bántalmazó kapcsolatból nagyon nehéz kilépni.
2020. dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Semmit, nem rám tartozik. Ha megkér lépek.
2020. dec. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem inkább a férjét vond félre, és kérdezd meg, hogy miért ilyen rideg a húgoddal meg a gyerekkel?
2020. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%

#5:

Persze, és a férj majd pont vele leáll erről pletyizni, mi? 😒

2020. dec. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-s szerintem sem fog velem beszélni, az 5-ös kicsit naív szerintem :D
2020. dec. 11. 14:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!