Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szerintetek az normális,hogy...

Szerintetek az normális,hogy az öcsém rácsap a fenekemre és csipkedi a combomat?

Figyelt kérdés

Derült égből villámcsapás. Jön és rácsap a hátsómra. Vagy pl ülök a székemen és belemarkol a combomba.

Anya szerint én reagálom túl,amikor ráütök a kezére.

Szerinte ez normális.

Ez rendszeres,és engem szörnyen zavar ő meg csak nevet.

Amikor mondom neki,hogy ne az én fenekemet fogdossa,hanem majd a barátnőjét csak elpirul meg elmosolyodik.

16 vagyok,ő mèg csak 11.


Mit tegyek ellene?



2020. dec. 17. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
Normális. Egy 11 éves gyerekben még nem nagyon van tudatos szexualitás.
2020. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Pofozd fel, ha legközelebb csinálja. Egyértelmű, hogy a szép szóból nem ért és anyukád se neked ad igazat, szóval más választásod nincs.
2020. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%
Ja, szerintem nagyon nem normális, de nem ez a lényeg, hanem az, hogy téged zavar. (2-es vagyok)
2020. dec. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Az öcsédnek ez jó poén.

Anyukád furcsa, hogy nem állítja le.Mivel nevet, az öcsédben azt erősíti, hogy vicces.

Holnap váratlanul tekerj eggyet a fülén mert az vicces.

Ha jajgat nevess ki és a nóziját is pöcköld meg.Kapcsolni fog, hogy fordítva nem is olyan mókás.

2020. dec. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
"Amikor mondom neki,hogy ne az én fenekemet fogdossa,hanem majd a barátnőjét csak elpirul meg elmosolyodik." Na jó itt érzem azt, hogy ez a szokásos családon belüli erotikás beteg f-sz agyszüleméyne megint...
2020. dec. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
89%
Jó eséllyel enyhén de elkezdtek benne ha még nem is tud róla dolgozni a hormonok. Még fel sem fogja ésszel hogy mit csinál, csak tetszik neki a feneked meg a combod, meg úgy a lányok. Mivel nem meri idegen/ismerős lánnyal ezt megtenni, megteszi a nővérével. Elég kellemetlen meg kínos tud lenni. Szólj rá még párszor, ha nem tanul belőle nem tehetsz mást, maflást kell neki adni. Gondolom anyukád majd védelmezi a kis öcsit, de ne érdekeljen. Azért ne már a nővérét fogdossa, nem normális. Alapvetően a fenék meg a comb privátnak mondható szféra, max a barátodnak engednél ilyet.
2020. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Persze, hogy nem. Egy 11 éves igenis érdeklődik már a szexualitás iránt, ne hagyd magad. Ő még nem érti az egészséges határokat, és ezzel van a probléma.
2020. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
65%

Kinek mennyire szégyenlős a gyerek?

Szülő-gyermek kapcsolat

17

Meztelenseg hány éves korig természetes?

Szülő-gyermek kapcsolat


Kiemelte a többi beteg kérdését is...minek válaszoltok érdemben?

2020. dec. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
49%
Mikor tesóm még kisebb volt, talán ilyen 6-7 éves, akkor neki volt mániája a fenék csapkodás. Nem csak az enyémet, mindenkiét, lehetett az bármilyen nemű ember, szimplán szórakozás volt neki, hogy jól rácsapott aztán meg elfutott. Reménykedem, hogy nála is hasonló az indíttatás, mert ha még kifejlett, tudatos szexualitás nincs is jelen, azért már lehetnek kezdetleges dolgok. Semmiképpen se hagyd magad, először próbáld vele megbeszélni, hogy ez neked nem esik jól, egyenesen kínos. Ha ez nem működik, csapj oda neki mindig egy jó nagyot nyugodt szívvel. Tanulja meg, ha ad, kap is! :)
2020. dec. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

#8 21.11

Jó néhány válaazoló ő maga, más profilokról

Pl itt 1, 6, 9

2020. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!