Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt olyan akinek megromlot...

Van itt olyan akinek megromlott es akar meg is szakadt a kapcsolata a testverevel?

Figyelt kérdés
Hogyan alakult igy? Hogy elitek meg?
2020. dec. 24. 23:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Belefáradtam a rendőrségi ügyekbe és a hazugságaiba. Nyugodtabb vagyok mióta letiltottam.
2020. dec. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem voltam hajlandó tovább asszisztálni a kirohanásaihoz. Azóta nyugodt az életem, mióta megszakítottam vele a kapcsolatot. Utána vettem észre, hogy milyen hatalmas fokú stresszt okozott.
2020. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Nekem többször megromlott, mióta a párjával él, és nagyon megváltozott. Olyan irányba mint akiket én nagyon nem kedvelek. De ki is békültünk párszor. Nagyon nagy kompromisszumot kellett kötni mindkettőnknek, hogy látszatra úgymond újra jóban legyünk. De a bomba bármikor újra robbanhat köztünk, ha valamiben is kritizáljuk a másik felet, vagy egy át nem gondolt mondattal megbántjuk egymást akaratlanul is. Pláne, ha elmondanék mindent, amit gondolok róla, valószínűleg soha nem állna velem szóba. Ő puccos belvárosi életet él a pasijával, én meg itthon gondozom beteg anyánkat falun.
2020. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Utolso, azert ez kemeny! Foleg az utolso mondat. Tesodnak kenyelmes ez igy :(
2020. dec. 25. 00:27
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem el léhűtő a kedves testvérem, aki édesanyámékon élősködik, akikkel szintén van elég baj, így amint mehetek ebből a putriból, az egész famíliával megszakítom a kapcsolatot.
2020. dec. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a felesége szép lassan elmarta az egész családtól. Az okát nem tudjuk, csupán annyit, hogy a hölgy nem teljesen százas. Nehezen éljük meg, de sajnos nem tudunk mit tenni, a feleségével ellentétben mi nem szeretnénk befolyásolni. Sajnos nagyon naiv.
2020. dec. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Amióta megszülettem, azóta agresszív velem, mindenben csak a negatív dolgot látta, borzalmas volt vele egy házban lakni, ezért iskola elvégzése után soha többé nem találkoztam vele.
2020. dec. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Mióta férjhez ment nem beszélünk évek óta. A Facebookról is törölt.

Semmi okot nem tudok csak annyit hogy a húgom férje az első pillanattól látásra utál és a szüleinket is. Persze a húgom is és inkább csak sajnálni tudom de azért bánt is a dolog mert nagyon szerettük egymást és a szüleinket viszont.

2020. dec. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Nővérem elmondta, hogy bár szeret, de amíg nem tagadom meg a bűnös életemet (meleg vagyok) addig ne látogassam őket. Az "ők" az a nővérem és a két lánya (két apától), akiket egyedül nevel. Bocsánat, ő neveli őket, meg a Hit Gyülekezete. Nem beszéltünk egymással már négy és fél éve.
2020. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
89%
Én sem tartom a kapcsolatot hugomal ,egyszerűen így alakult.
2020. dec. 25. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!