Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy tudom megkeresni a...

Hogy tudom megkeresni a testvéremet ?Csak a nevét tudom, meg azt, hogy 15 éve hol lakott . Talán még annyit, hogy tanárnő Székesfehérváron.

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 20:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Kormányablak: kapcsolatfelvételi eljárás
2020. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Én a facebookot nem használom semmire. Havonta egyszer vagyok fent, most is azért, mert a barátnőm írogat. Milyen oldalra lépjek be ?
2020. dec. 30. 20:32
 3/20 anonim ***** válasza:
98%
Csatlakozom az elsőhöz. Senkit nem érdekel, mikor használod a facebookot, ha valakit meg akarsz találni, minden technológia adta lehetőséget meg kell ragadni.
2020. dec. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Minden városnak, falunak, községnek, stb. van Facebook oldala. Annyi, hogy bírod facen a keresőbe, hogy "Székesfehérvár" és már ki is adja. Oda meg kiírod, a testvéred nevét és azt hogy megszeretnéd keresni, mert rég beszéltetek.

Vagy ha már Facebook, akkor a keresőbe beirhatnád a tesód nevét, kifog adni néhány találatot, ott is megtalálhatod.

Vagy azt csinálod, amit a 2.válaszolo írt.

2020. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Tudod a születési évét, anyátok, apátok nevét, és hogy Székesfehérvár.

Anyakönyvi hivatal, lekéred az anyakönyvi kivonatát. Igazolnod kell magad, megmondod, hogy miért szükséges, és illetéket fizetsz. Legutóbb

3000.-Ft volt, most nem tudom, mennyi.

Aztán a lakhely nyilvántartásnál beadod a kérelmedet, hogy szeretnéd a testvéreddel felvenni a kapcsolatot.

2020. dec. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
91%
Miért szakadt meg a kapcsolat?
2020. dec. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező! Egy példa. Néhány évvel ezelőtt az unokaöcsém (19 éves volt akkor), aki Norvégiában született, elindult Argentinába, ahol egy egy hónapos táborba volt befizetve.

Útközben eltűnt, napok óta nem válaszolt a családjának sms-ekre, nem válaszolt a facebook-on feltett üzenetekre. A fogadó tábor vezetője jelezte, hogy nem érkezett meg. Az apja fényképes körözést indított a facebookon, 3 órán belül 40 ezer megosztást kapott, akik szintén tovább osztották.

Két napon belül megtalálták a fogadó tábor helyett egy másik város büféjében, ahol a kiszolgáló felismerte. A kiszolgáló fényképet csinált róla, visszaküldte facebook-on, hogy akit ő lát, azonos -e. Az apa mondta, hogy igen. A kiszolgáló szólt a srácnak, aki azonnal hívta a szüleit.

Így működik.

2020. dec. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
8-as: csak az nem derült ki, hogy miért csinált ilyet a fiú.
2020. dec. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%

#7:

És az nem derült ki, hogy az a hülye gyerek ezt mi a f*sznak csinálta?

2020. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Irj egy nevet, pikk-pakk megtalalom
2020. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!