Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lányok, szoktatok verekedni a...

Lányok, szoktatok verekedni a hugotokkal/nővéretekkel?

Figyelt kérdés

Miért megy a harc általában?

Ki szokott nyerni?

Milyen taktikákat alkalmaztok egymás ellen (hajtépés, karmolás, ...)?

Játékos bunyó szokott lenni, vagy komoly?



2020. dec. 31. 01:37
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

Mi ez a kérdés? Normális emberek nem ugranak egymásnak, főleg nem testvérek.

Igen néha birkózás, párnacsatázás lehet.

2020. dec. 31. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Szoktak. Ritkán. Általában 14-15 éves korukra kinövik.
2020. dec. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Én féltesókról hallottam csak ilyesmit.
2020. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Igen mi verekedtunk kiskorunkbna.Én voltam a középső lány. A húgommal és a nővéremmel is verekedtunk. Egyébként a noverunk csak feltestver, de ugyanúgy vertük egymást, mintha édes tesó lenne. Alkalmazott technikák :rúgás, csípés, harapás, hajtepes nagy mennyiségben. Egyszer betörtünk egy ablakot. Ez tartott 2 éves kortól 14 éves korig. Akkor meguntuk és felnőttkent nagyon jó testvérként élünk. Nagyon szeretjük egymás. Számíthatunk mindig egymásra. A húgomnak lányai vannak 3 éves és 1 éves koruak. A nagyobb már kezdi a verést. A tesóm ki van akadva én meg röhögök rajta. :) Hozzá kell tenni, hogy MÁS nem bánthatta a tesoimat iskolában pl. ha másik gyerek egy rossz szóval illette valamelyik tesomat, azt egyből megvertem. Kérdés nélkül odamentem. Megvertem. Megmondtam neki, hogy szálljon le a tesómról. Ez mindkettő tesomra igaz volt. Sokan nem vették észre hogy a noverunk felteso ebben a játékban. Egyébként ez a vehemencia átment a gyerekek vedelmezesebe. Összesen jelenleg 7 gyerekünk van. Ebből nekem 3. De ha a 7 bol bármelyiknek egy haja szála görbült, akkor ugrunk mindhárman a gyereknek segíteni.
2020. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Igen, de csak az utcán szoktuk egymást jól megtépni tesvéreimmel Szamantával meg Eszmeraldával. Üdv Dzsenifer
2020. dec. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!