Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utalom a bátyám és a barátnőjé...

Utalom a bátyám és a barátnőjét, hogyan szerethetném meg?

Figyelt kérdés

A bátyám és köztem sok év van, emiatt nem is tudunk szót érteni és eléggé távol állunk egymástól pedig én mindig is nagyon szerettem, ő pedig szószerint le se szart világ életemben. Nos 3 évvel ezelőtt ismerte meg a csajt és azóta együtt vannak.Nem tudom nagyon minek nevezni a kapcsolatukat mert egész nap csak fekszenek együtt meg játszanak stb...


Arra is gondololtam hogy irigy vagyok mert velem sose játszott vagy beszélgetett sőt ölelést vagy bármit is max fél évente add.

Nem mintha túlságosan arra várnák hogy mindenhova magával vigyen hanem csak ne legyen undok és kiallhatatlan, folyton leb@sz és próbál nevelni (kevés sikerrel).


A lány pedig iszonyat idegesítő. Nem lehet rendesen beszélni vele és ami rohadtul idegel hogy folyton itt van, itt lakik nálunk van hogy 1 hónapot és semmit nem csinál. Eszik fürdik mossuk a ruháit ő meg csak elvan.


Őszintén szólva féltékeny is vagyok meg hát az se tetszik hogy nem ülhetek le a kanapéra mert folyton ott fekszenek egymás mellett és a saját testvéremmel nem tudok kettesben beszélgetni vagy akármi.


Nem tudom hogyan szerethetném meg a lányt de már ideg vagyok hogy folyton itt van.



2021. jan. 4. 17:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%
Téged se hogy.
2021. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
84%
Miért nem lehet vele normálisan beszélni? Szüleid nem zavarja, hogy a lány folyton ott van de semmit nem csinál?
2021. jan. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Szüleiteket nem zavarja? Ha nem, akkor semmit sem tudsz csinálni.
2021. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy szép kérdés... hogyan szerethetném meg.. naagyon ritka.. :-) A helyzet az, hogy az együtt töltött idő alatt sok olyan tulajdonságát megismerjük az embernek ami vonzó, vagy unszimpatikus.. esetenként vissza taszító. A te gondod sok tőről fakad.. eleve az élethelyzet nehéz.. ki vagy túrva.. és egy lakásban találkoztok.. ez fizikai probléma.. olyan kirándulás, és élethelyzet, játékok kellenek, amik által a személyisége többi részét is megismered.. a kanapén fekvésről az ember a lustaságra asszociál, ami negatív,.. tehát olyan lámpával kell megvilágítani az egyént, programok - ahol csillogtathatja a többi tulajdonságát is, ami a te értékrendeddel egyező, sőt akár fel is nézel rá.. ami már pozitív... és ha találsz legalább egy pozitív tulajdonságot.. máris meg tudod szeretni..
2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kedves 4.-ik igen próbáltam már sőt sokszor volt hogy oda mentem beszélgetni vele, de egyszerűen semmit nem tudott mondani... ami a legjobban zavar hogy ő nem is akar "nyitni" felém. Kirándulni is mentünk együtt de lehetetlen számomra beszélgetni vele mert csak a bátyámmal foglalkozik. Amikor meg mondom nekik hogy játszunk együtt nézünk meg egy filmet a testvérem elkerget hogy ők kettesben szeretnének lenni. Egy házba lakunk szóval elég nehéz elkerülni egymást. Nincs és nem is adnak semmien okot arra hogy megismerjem,ami pedig a legrosszabb hogy tényleg semmi esélyem megszeretni mert egyszerűen nem hagyja a bátyám, se a szüleim (akárhányszor felmegyek a szobájukba hogy kérdezek tőlük valamit a tesóm elküld anyám meg rám szól hogy hagyam őket) nekem az a fura hogy még mindig olyan mintha egy idegennel élnék
2021. jan. 4. 19:31
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Mert egy idegen is számodra, bátyádnak egy tini barátnője, aki valószinűleg nem az első és nem is az utolsó
2021. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%
Keress saját társaságot, ne velük akard tölteni az idődet.
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
28%
Értem, hogy ez életszerű folyamat tiniknél.. de valaki felvilágosíthatná, hogy ez egy család.. és nem zárjuk ki a másikat.. pl egy fesztiválon 8 fiatal alszik egy sátorban, meg a lány öccse.. mit kell ezen fennakadni.. ugye.. akkor otthon sem kell elzárkózni.. tudom milyen a szitu.. és azt is értem miért van.. ennek van itt az ideje.. de azért mert a kémia beindul.. (amit a fiatal ember így kezel) hogy kizárják a külvilágot.. (szerelem) az nem jó, ha hagyják.. mikor egy pár társaságba megy, civilizált körben mindenkivel beszélnek, és időt töltenek.. attól még, hogy szerelmes, nem kell neveletlen parasztként viselkedni. :-) A sarokban csókolozni egy buliban lúzer dolog.. lemaradsz a buliról.. :-) majd be nő a feje lágya, de azért én elbeszélgetnék vele, ha az apja lennék.. :-) Mi van, ha a huga kissebb,.. azért mert szerelmes, nem ad neki kaját? (ha Ő vigyáz rá este pl?) magára hagyja? Tényleg nem szabad ráakaszkodni senkire.. de a srác (korához képest normálisan), de azért valljuk be gyerekesen kezeli a dolgot... :-) mi van, ha megismerkedsz egy gyerekes anyával -apával? utálod a kis szarost aki rádakaszkodik? - Dehogy... ez ugyanaz.. a srác nem túl jól nevelt.. és a lány sem.. illik a családdal is bratyizni.. sőt..
2021. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
A vicc hogy akit ti tininek néztek már rég 20+ de még mindig úgy viselkedik mint egy tini
2021. jan. 4. 21:51
 10/18 anonim ***** válasza:
29%

De a csaja nem tini?

Mert irásodból úgy jött le

2021. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!