Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom válla tele van harapás...

A húgom válla tele van harapásokkal mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam meg a harapásokat a vállán és könyörgött, hogy ne mondjam el anyuéknak, de én mégis aggódok mert nem kéne engednie, hogy harapdossa valaki még akkor sem, ha a pasija, de húgomnak sem akarok keresztbe tenni.
2021. jan. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem direkt van ott, tehát nem azért mert erre izgul, akkor simán lerúgnám az elkövető veséjét, de nem hoznám szégyenbe a szülők előtt.
2021. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
mi baj van azzal ha a pasija harapdálja? ha valaki erre izgul, miért ne?
2021. jan. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Azt mondja ő is akarta, de én akkor is abszurdnak tartom, mint valami elcseszett Drakula filmben
2021. jan. 9. 13:23
 4/44 anonim ***** válasza:
94%

es akkor mi van ha szerinted abszurd? gondolom o se szol bele abba, hogy neked milyen fetiseid vannak

hany eves vagy?

2021. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
34%
Kérdező, nézzél utána mi az a vámpír szex. Attól, hogy te csak a vanília szexet ismered, arról nem a húgod tehet. Legtöbb ember még tejszínhabbal sem meri bekenni magát szex közben, nem hogy véres dolgokat próbáljanak ki, vagy vérre hasonlító dolgokkal kísérletezzenek, mert felizgatja őket szexben.
2021. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
29%
#1. Azért ilyet nem szabad csinálni! Legrosszabb esetben is egy kis karc ott marad a vállán, de az elkövetőtnek ne bazd el az élet egy ilyennel...
2021. jan. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
74%

#6. hát pedig, de!

Ha valaki a húgomat engedélye nélkül harapdálja, azt széjjel gyepálom... Nem érdekel, hogy “csak kis karcolás marad ott”.


Viszont ha ez közös megegyezés alapján megy, akkor természetesen a magánügyük.

2021. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy 16 éves. Én 19 vagyok. Szerintem elég abszurd megharapni valakit, főleg arra élvezni
2021. jan. 9. 13:40
 9/44 anonim ***** válasza:
68%

5

Mondjuk a 2 dolog közt azért van egy elég nagy átmenet..

Mennyi idős a hugica? Nálam ettől függene a dolog..

2021. jan. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
19%
Na ha a 16 évesemet harapdálnák,akkor én is lerúgnàm.
2021. jan. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!