Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom válla tele van harapás...

A húgom válla tele van harapásokkal mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam meg a harapásokat a vállán és könyörgött, hogy ne mondjam el anyuéknak, de én mégis aggódok mert nem kéne engednie, hogy harapdossa valaki még akkor sem, ha a pasija, de húgomnak sem akarok keresztbe tenni.
2021. jan. 9. 13:12
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Keress pasit magadnak
2021. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%

A húgod meg a pasija farkát harapdálta,

tehát 1 : 1 az állás.

:)

2021. jan. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok irigy nekem is van barátom, de neki esze ágában sem lenne olyat csinálnia amivel fájdalmat okoz nekem
2021. jan. 9. 20:51
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
De nem okozott a húgodnak fájdalmat, pont ez a lényeg. Csak felizgatta vele.
2021. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem okoz fájdalmat vele a húgodnak, legalább is egy segrepacsinál mindenféleképp gyengébet.

Nah de a játék miatt tegyük fel a húgod BDSM-be szereti nyomni, osorral, meg szájpecekkel, mert ezt élvezi...

Ártanak vele neki?

Nem, fájdalmat okoznak, ami messze nem ugyanaz, és ha ezt szereti miért tiltanád meg neki.

2021. jan. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
90%
Szegény kiscsaj csak kefélt egy jót,te meg már pokolra akarod küldeni a palit.Semmi közöd,ahhoz se ha szét...a fenekét,vagy jól elveri korbáccsal,vagy mittudomén,sorolhatnám! Ez a hugi szexuális élete,amihez neked semmi közöd kispajtás. Van annyi idős,hogy eldöntse mit akar,mit szeret... Sose szólnék bele a kistesom életébe ilyen téren.
2021. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%

Lehet számodra hihetetlen, de piszok jó érzés, ha harapdálnak szex közben ;) Izgató, erőteljes inger, én imádom. Bár számomra a szex élvezet, amibe belefér a lefogás, harapdálás, karmolás, meg ilyesmi dolgok.


Persze, akinek a szex csak maszatolás meg semmi extra, annak ez furcsa, esetleg visszataszító lehet.


Hagyd békén a húgodat, ha ők így élvezik, akkor mi a baj? Inkább újíts be egy csajt, irigykedés helyett ;).

2021. jan. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, van pasid... sajnálom, nagy élmény lehet veled a szex, semmi vadulás - ami NEM fáj -, csak fekszel és kész. :(
2021. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy nincsen rajtad harapásnyom, ha maszatolás alatt

a pasid fogai végig a pohárban pihennek az éjjeliszekrényen.

:)

2021. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mikor úgy Istenigazából elkapnak a hormonok és nem szeretkezés történik a két fél között, mint a csillámbőrű vámpíros filmekben, hanem baszás olyan durván jó, annak vannak néha nyomai. Ettől még ők hidd el baromira élvezték és szorossá teszi a kapcsolatukat.

Szerintem te összekevered a bántalmazással, veréssel, a durva kikormolós szexet.

2021. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!