Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nekünk kéne így is "kalapolni"?

Nekünk kéne így is "kalapolni"?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet, hogy hosszú lesz, megpróbálom dióhéjban leírni.

Az van, hogy a férjem öccsével és a feleségével nem beszélünk már hónapok óta. Az történt hogy tavaly egyszerre lettünk terhesek sógornőmmel, de neki pár hetesen elment a baba, majd kiderült, hogy valószínű nem is lehet gyerekük mert van valami betegsége (nem részletezte. Próbáltam neki segíten,bbeszélgetni vele,de nem akarta, sokszor beszólt, bántott de nem haragudtam rá mert tudtam, hogy borzasztóan fáj neki ez a veszteség( természetesen). Teltek a hónapok kiderült, hogy mi lesz a baba neme így meglett a neve is. Akár hányszor találkoztunk nem köszöntek nekünk , családi rendezvényeken is át néztek rajtunk, ha kérdeztük őket ránk se bagóztak. Rokonoknak olyanokat mondtak,hogy azért haragszakan mert ők is azt a nevet akarták adni a gyereknek és mi "elloptuk", holott szósse volt nállunk soha névről hisz még a nemét sem tudták a babának.

Megszületett a babánk,1x 2x eljöttek, amikor mi akartunk hozzájuk menni mindig kitaláltak valamit, hogy miért ne menjünk. Közben a családtól halljuk, hogy kibeszélnek minket meg állandóanszidnak a hátunk mögött. Odáig fajult, hogy már el se megyünk családi eseményre ha tudjuk, hogy a másik ott lesz. Karácsonykor is anyósomékkal küldtek egy kis ajándékot a gyereknek, mikor kérdeztük miért nem jöttek ők is azt mondták mert betegek. (de anyósomékhoz 2 házzal arrébb elmentek, na mindegy). Most jön a második baba, nem is mondtuk nekik direkt, de már most halljuk vissza,hogy megy az ócsárolás. De anyósom szerint még így is nekünk kéne nyitni. A telefont nem veszik fel a facebookról engem még le is tiltottak. Szerintetek tényleg nekünk kellene nyitni feléjük vagy jól érzem, hogy ez egy nem jogos gyűlölet felénk és nekik kéne elmondani mi a bajuk?



2021. jan. 11. 16:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom mit erőlködtök, attól még hogy családtagok simán ignorálhatjátok őket.
2021. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Irigyek. Biztosan oriasi fajdalom az, ha valaki szeretne gyereket, de nem sikerul, de ettol meg nem kell utalkozni. En nem foglalkoznek veluk es azzal amit mondanak.
2021. jan. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából mi nem akarunk erőlködni, anyósom mondja nekünk mindig, hogy legyünk mi az okosabbak meg nyissunk feléjük, mert neki anyaként rossz, hogy a gyerekei nem beszélnek. De láthatóan ők megvannak nélkülünk és igazából mi is nélkülük, de állandóan jön a külső nyomás, hogy beszéljük meg és már kezd kicsit elegem lenni. Főleg úgy hogy tudom ha találkoznánk a sógornőmmel a terhesség miatt megint csak piszkálna meg bánta, nekem meg ez nagyon nem hiányzik.
2021. jan. 11. 16:29
 4/32 anonim ***** válasza:
73%
Túl sokat akar. Neki rossz, titeket cseszeget, ti szívtok. Sógornődnek rossz, titeket cseszeget, ti szívtok. Ha nektek rossz, ti kit cseszegethettek?
2021. jan. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
Ha tavaly lettél terhes, a gyerek max három hónapos. Járvány közepén mégis hányszor kellett volna jönniük három hónap alatt? VAgy te minek akartad hozzájuk hurcolni az újszülöttet, amikor tudod, hogy náluk mi a helyzet?
2021. jan. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%

Most jön a második baba


ezt csak most olvasom... gyors volt, ha teherbe estél tavaly is, meg már idén is. Tudom, most jön a jaj, nem is tavaly volt, elírtam. De ugye ezt elírni nem lehet... :D Ennyi volt a mese mára...

2021. jan. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
5. Bocsánat tavaly előtt 2019ben, csak mindig el vagyok veszve így év elején. Lassan 1 éves a gyerek. Az alatt már jöhettek volna, főleg, hogy máshova eljárnak ugyanúgy, de nem is ez a fő baj, mert ha hát nem. Csak hogy tényleg nekünk kéne nyitni ha nem akarja igazából senki csak anyósom?
2021. jan. 11. 16:47
 8/32 A kérdező kommentje:
6 miért ne lehetne elírni. Nem mese, de nem fogok itt neked bizonygatni. Tovább lehet görgetni ha nem tetszik.
2021. jan. 11. 16:49
 9/32 anonim ***** válasza:
88%
Nektek összejött a gyerek, nekik nem, ezért rátok haragszanak. Dögöljön meg a szomszéd tehene is dolog. Elég gyerekes
2021. jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
4. Ez az, hogy mi senkit nem cseszegetünk, mert ha mi mondunk valamit egyből mi vagyunk a faxok...
2021. jan. 11. 16:50
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!