Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Átkutathatom a húgom szobáját?

Átkutathatom a húgom szobáját?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan a húgom mintha külön élne tőlünk, teljesen bezárkózott a szobájába. Egész nap kb ott van, csak kajáért meg mosdóba jön ki néha. Valakihez szokott beszélni is, gondolom telefonál vagy valami. Át szeretném kutatni a szobáját amíg zuhanyozik, hogy miért van ennyit ott és mit csinál. Mit gondoltok?
2021. jan. 13. 22:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Azt, hogy remélem rajta kap és betöri a fejedet, magánéletről hallottál már?
2021. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%

Hátha megtudja, akkor nem csak benned veszti a bizalmát, hanem akár a család többi tagájban is.


Próbáltatok már vele beszélni erről? Hány éves?

2021. jan. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igen próbáltunk vele beszélni, de kerül minket, 17 éves
2021. jan. 13. 23:03
 4/18 anonim ***** válasza:
17%
És ha drogos, beteg, belekeveredett szekta, öngyilkos izé?! Hagyni kell magának?! Nem tudom. Jó kérdés. Sztem a kommunikáció fontos. Ki kell szedni.. film kirándulás, valami játék. Aztán hallgatni. Miről beszél, hogyan.
2021. jan. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%

Valószínűleg a tini korszakának ezen részében jár. Szerintem az ismerőseivel beszélget és úgyi éli meg jelenleg az életét, hogy ti csakis rosszat akartok neki. Ezen információk alapján én így gondolom.


Hagyjatok neki teret, de azért legyen kommunikáció. Nekem is volt hasonló időszakom.

2021. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még haggyad hogy legyen magán élete. Nagyon szar testvér lehetsz ha egyáltalán felmerul benned hogy atkutasd a hugod cuccait
2021. jan. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%
Ezen az idoszakon majdnem mindenki atesik, hagyd beken.
2021. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Te sem lehetsz túl érett, ha így tekintesz a 17 éves hugodra. 17 éves érted? Mindjárt felnőtt.
2021. jan. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%
Torrente olyan kapcsolatban lenne a húgával, hogy este a húga beengednè... Valamit nem jól csinálsz.
2021. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
99%
Átkutatni.Okos vagy,mondhatom.És szerinted annyira ügyes is,hogy ha sikerül nem egyből lebuknod,akkor később se venné észre?Azután meg mégjobban magába zárkózna.Ennél talán jobb ha szemtől szembe rákérdezel,ennyi.Mindig a legegyszerűbb megoldás általában a leghasznosabb is.
2021. jan. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!