Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak ha a húgom...

Mit csináljak ha a húgom nagyon megváltozott?

Figyelt kérdés
Kb 2 héttel ezelőtt rányitottam a 12 éves húgomra miközben maszturbált, mikor befejezte beszélgettünk erről. Ezzel még nem is volt olyan nagy probléma(erről is kérnék véleményt) DE ma amikor bementem a szobájába azon kaptam hogy éppen orrpiercinget szúr SAJÁT MAGÁNAK TELJESEN EGYEDÜL hát engem ott nyomban majdnem szétb*szott az ideg. Anyámnak még nem mertem szólni erről mert azért mégis csak nagyon jóban vagyok a húgommal de most nem tudom hogy mi történhetett vele.

2021. jan. 17. 00:08
 1/8 anonim válasza:
87%
Kamaszodik, keresi önmagát, a stílusát és a hormonok is működnek. Mi ezzel a baj? Nem kell egy 12 éves nagy lányt ovisnak kezelni.
2021. jan. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azért szerintem 12 évesen még nem kéne orrpiercinget szúrnia
2021. jan. 17. 08:10
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Viccelsz?

Én 9 évesen szúrtam át a barátnőm fülét titokban (kb. 20 évvel ezelőtt, mert az anyja nem engedett neki fülit, ő meg akart) :D


Ne legyél már ilyen maradi, inkább vegyél fertőtlenítőt és tanítsd meg a helyes piercing-ápolásra.

Egyébként ha már ilyen semmiségen kiakadsz, agyvérzést fogsz kapni, ha kicsit is "bevadul". Nem mindenki jókislány ;)

2021. jan. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

A félöcsém (6 évvel fiatalabb) is csinált hajmeresztő dolgokat kamaszként, és sokat nem is mert elmondani az anyjának, mert tuti agyonüti.


Én csak azért tudtam róla, mert az első hülyesége előtt rajtakaptam, és megmondtam neki, hogy oké, anyának nem szólunk, viszont ha idióta ötletei támadnak, legalább tőlem kérjen tanácsot.

Sosem mószeroltam be a szülőknél, de ha tényleg nagy bromságra készült - voltak ötletei -, akkor mindig sikerült lebeszélnem. És ez így jó is volt, ő megbízott bennem, én megbíztam benne, tartottuk a hátunkat mindig.

2021. jan. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
98%

Én 8 éves koromban kezdtem el masztizni, ahogyan sok más gyerek, amikor a kezdeti stádiumban felfedezi magának ezt az érzést. Persze, ekkor még fogalmam sem volt arról, hogy ennek bármi köze lenne a szexhez vagy a “házasélethez”. Éppen ezért okozott bennem örök életre szóló traumát, amikor szentfazék anyám egyszer meglátott, és utána órákig papolt nekem arról, hogy ez mekkora bűn. Pedig én még azt sem tudtam, hogy mit csinálok.


A piercing téma viszont nem játék. Nem lehet könnyelmű, és nem véletlenül végzik szakemberek. Elfertőződhet, és nem csak azért, mert nincs megfelelően fertőtlenítve. Sok ember van, akinek a bőre nem bírja ezt a procedúrát, illetve a fémeket bizonyos helyen, de akár le is bénulhat, ha rossz helyre szúrja.

2021. jan. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jó most meggyőztetek:D

Akkor inkább megtanítom piercinget ápolni meg ilyenek, ha meg meglátja anyám akkor majd megpróbálom megbeszélni vele, hátha nem lesz baj belőle

2021. jan. 17. 14:04
 7/8 anonim válasza:
79%
jó ötlet, figyelj rá hogy ne gyuladjon be :) és hogy maszturbál az teljesen normális, lányom is most lesz 12, nem akarod tudni miket csinál állandoan
2021. jan. 18. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak az a fura, hogy az iskolájukban nincs megtiltva a “testékszer viselése”?

Nálunk még gimiben is volt ilyen pont a házirendben, ergo nem mehettél be oda piercinggel az orrodban.

Általános iskolában meg végképp nem. Főleg 12 évesen.

Ezen a téren mi a helyzet?

Ha pedig a gyógyuló stádiumban állandóan kiveszi, újra berakja, akkor ne csodálkozzon, hogy el fog fertőződni.

2021. jan. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!