Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig szoktak elmenni a...

Meddig szoktak elmenni a testvéri viták?

Figyelt kérdés
Nálunk mindig is voltak kisebb vitáim az öcsémmel (lány vagyok), de addig még sosem jutottunk el, hogy esetleg megüssük egymást.

2021. jan. 17. 12:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kulturáltabb helyeken 12 év felett nem szokás megütni a másikat.
2021. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Addig amíg a stepsis beragad a mosógépbe.
2021. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Káin és Ábel....
2021. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem húgom 7 évvel fiatalabb, mikor kicsik voltunk, ha összevesztünk, ő csapkodott, én meg csak ráültem. Így nem ért el. Úgy 12 éves korára fejezte be az ütögetést/marást. Persze azért sose csinálta erősen, mert bírkóztunk játékból is, és ha valaki sírva fakadt, onnan tudtuk, hogy messzire mentünk. Szóval addig oké, míg senki se sír.
2021. jan. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
20 éves testvérem nekemjött 18 éves létemre (lányok vagyunk), hatalmas vita volt, hónapok óta nem beszélünk. Kicsit abszurdnak tartom,ő volt a vitaindító és ő jött nekem.
2021. jan. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Élet halál harc xd

Dehogy is.

Max néha pár beszólás.

2021. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Akármeddig elmehet, de verekedésig max proli helyen már csak.

Nálunk is voltak viták, nagy veszekedések, de ilyen hogy pofozgatás SOHA eszembe se jutott. Mármint felnőttként. Nyilván kisgyerekként volt hajcibálás meg kergetőtés, de egy bizonyos kor után az ember azért kinő az ilyenekből.

2021. jan. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az egymás fizikai bántalmazása nagyon szigorúan volt véve.

Amelyikünk ilyesmit csinált, az függetlenül attól, hogy igaza volt vagy sem, nagyon meg volt büntetve. Ez csak 1x fordult elő és kicsik voltunk, olyan 5-6 évesek. Soha utána nem próbálkoztunk ilyennel.

Megjegyzem, az árulkodásért is büntetés járt.

Lányok vagyunk mindketten, én vagyok az idősebb, mindketten középkorúak. Őszintén nagyon szeretjük egymást.

2021. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!