Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Kis gyermekkori "petting"...

Kis gyermekkori "petting" testvérével/azonos neművel is/később sokáig kukkolas..persze közben semmi kívánat olyan téren idősebb korban.. másnál is volt ilyesmi helyzet?

Figyelt kérdés
Amikor tényleg kicsi a gyermek,és előjönnek a szexuális töltetek benne,de még nem tudja mit szabad és mit nem stb..meg azt sem tudja mit csinál.. előfordul hogy szintén kicsi testvérére mászik állandóan,de persze nem konkrétan szex,hanem csak ilyen oda dörzsölések stb,persze nem feltétlen némi szervhez..meg ha egy azonos nemű csinál vele ilyet,csak sodródik az árral, hiszen olyanok még az sincs kialakulva,hogy amúgy másik nemhez vonzódás, és szintén nem tudja mi van..ja meg van amikor egy, tini/fiatal felnőtt ezek után, kíváncsiságból,unalombol, ösztön stb,kukkolja a saját anyját, húgát, aztán persze kapcsol hogy minek?? Ezeket magamrol tudom..de nyugalom, valójában tudatosabb korszakomban sosem néztem olyan jelleggel hugomra ezektől függetlenül! és rossz utólag erre vissza gondolni, megbántam hiába nem volt semmi extra!És nem történt szerencsére olyan nagy dolog s annó sem..! Ja meg normális kapcsolatban vagyok, egészséges szexualitással meg minden..csak kérdezem hogy másnál is van-e hasonló? Meg úgy tudom nem is olyan ritka az ilyemsi,meg normálisaknál sem..
2021. jan. 17. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Tudom hogy valami fetises vagy, de amugy igen, normalis. Nalunk is ment az ovidban a mutogatas a bokor mogott, meg a papas mamas, unokatesoval stb.

De tesoval, szulokkel sosem. Ezt szerintem egy ovisnal is zsigerbol jon. Hogy a csalad tabu.

2021. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
És nem, nem volt ilyen helyzet.
2021. jan. 18. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
FBI
2021. jan. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Kb testvér az olyan szexuális szempontból mint a nagyszülők.

Mintha nagyapadra vagy nagymamádra izgulnál fel.

2021. jan. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
Előfordulhat ilyesmi, de ez inkább kíváncsiság, nem kell ebbe többet belelátni, a gyerekek is ismerkednek ilyen dolgokkal, csak még nem teljesen tudják dekódolni.
2021. jan. 18. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Hála egnek hogy meg nem reggeliztem....
2021. jan. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Mekkora pokolban élhet ez az "ember" lelkileg?
2021. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!