Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a testvérem nem...

Mit tegyek ha a testvérem nem hagy békén?

Figyelt kérdés

Amióta nincs kapcsolata folyamatosan jön,eddig nem nagyon keresett.Ritkán beszéltünk.Most viszont napi szinten megáll,keres,hívogat.És nem érti meg,hogy nem érünk rá a nap minden percében.

Ha nem érünk rá úgy állítja be,hogy még nekünk legyen bűntudatunk.

Szívesen látjuk,jöjjön el heti 1x de férjemmel dolgozunk és keveset vagyunk együtt,kész csoda ha van egy napunk mikor mindketten othon vagyunk(gyerek még nincs)

Azt gondolja ha szabadnapunk van akkor egész nap ráérünk.

Ha nem veszem fel valamiért akkor hívja a férjemet,ha ő nem veszi fel akkor írogat.

Volt,hogy naponta 2x is eljött pedig nem lakunk egy városban.

Barátai nincsenek nagyon.

Én érzem magam rosszul,hogy el kell utasítanom mikor bejelentkezik,hogy jönne.

Mit tegyek?Nem akarom megbántani de beszélnem kellene vele,hogy ne hivogasson naponta többször mert nincs időm csak vele foglalkozni.

Nem akarok rossz testvérnek tűnni de amíg jó volt az élete nem kellettem.

Mindenkinek megvan a maga élete nincs időm a rokonságra minden nap.

Megmondjam neki?Ha igen akkor,hogyan?

Amúgy is vírus helyzet van,de ő nem bírja ki othon a fenekén.

Unatkozik tudom,de nehogy már nekem kelljen egy 30+ os embert szórakoztatni mert unalmasan telik a napja mióta a párja elhagyta.



2021. jan. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

nem vagy rossz testvér :)

Beszéld meg vele (ahogy írod). Kommunikáció sokat segíthet.

Hogy nem azért nem akarod látni, mert nem szereted, hanem mert van más dolgod is, amivel haladnod kell, vagy saját életed, amit kiélveznél pl a férjeddel, de ettől még beszélhettek meg néha találkozhattok megbeszélés alapján. Amikor tudsz majd reagálsz. Keressen állást, hobbit, barátokat.

24/F

2021. jan. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Segíts neki párt találni és akkor békén hagy! :)
2021. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Savlekotő ***** válasza:
58%
Nem csoda hogy véget ért a kapcsolata valószínű ott is ilyen fullasztó inda volt mert egyedül lélegezni se tud.. Most rátok csimpaszkodik..
2021. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Telefont nem felvenni neki, üzenetre nem válaszolni, vagy ha igen, lerázni hogy nem érsz (-tek)rá. És ha személyesen jelenik meg, nem beengedni.
2021. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy 0-át ér ez, de akkor is el kell neki magyarázni, hogy keressen társat magának és tessék neki ötleteket adni és segíteni, mert testvérek vagytok. :(
2021. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Bocs tesó, ne haragudj, de nem érek rá, mert


boltban vagyok és fizetek

dolgozom

éppen a vécét húzom le

párommal bujálkodunk

kigyulladt a mikróban a pattogatott kukorica."

2021. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Egyszer tényleg kigyulladt a pattogatott kukorica a mikróban.

Ó hát őt nem zavarja ha bujálkodunk vagy akar mit is csinálok akkor azt mondja,hogy majd utána,vagy hívogat.

Hiába mondom,hogy nem érek rá.

Olyan válaszok ad amivel csak felidegesít.


Párt nem segítek találni mert talál ő magának hisz csimpaszkodnak rá a nők.

De neki a volt barátnő kell.


Tud egyedül lélegezni.Egy jóképű,jó kiállású,okos,művelt férfi.

De most nagyon unatkozik és sajnálom is,hogy le kell ráznom.De nem foroghat minden körülötte.Nem alakíthatom a napomat úgy,hogy neki jólegyen.

Férjem már fel sem veszi neki a telefont,akkor engem hív.

Kellemetlen.

2021. jan. 22. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!