Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Meddig lesz feltekeny?

Meddig lesz feltekeny?

Figyelt kérdés

Parom noverenek van egy 8 honapos fia, a mi lanyunk 2 honapos, ok par utcara laknak anyosomektol, mi ket kerulettel odebb. Ebbol adodik, hogy hozzank kethetente jarnak, viszont ok napi szinten talalkoznak, vagy ketnaponta. Ma volt nalunk anyos es mondta, hogy sogornom halal feltekeny a lanyunkra, ilyet kerdezett, hogy "most akkor anyosom jobban fogja szeretni meg tobbet fog foglalkozni a mi lanyunkal, mint az o fiaval?" Meg kitalalta, hogy akkor ok is jonnek hozzank, persze bejelentes nelkul, vagyis nekunk nem szolt, hogy jonnenek. (Mi se allitunk csak ugy be hozzajuk). Mikor ramir valahol es erdeklodik, en meselek neki, o pedig egybol "ralicital", hogy az o fia ennyi idosen mar tobb mindent csinalt, kuldtem kepet az uj ruhasszekrenyrol, amit a kislany kapott, o elkuldott egy komplett szekrenysort, hogy az o fianak ezt vettek. Mi egy szobaba alszunk a gyerekkel, igy ferunnk el, naluk a gyerek a nappaliba van es "el se tudom kepzelni milyen lehet igy elni egy szobaba vele, a fiamnak akkora szobája van". Ilyenkor meg kirohogom😅

Kerdeztem mar paromat is a novere viselkedeserol, o nem veszi eszre ezeket, meg nem is igazan foglalkoztak ugy sose egymassal, hogy ismernek is egymast, pedig sokaig egy hazba eltek.


2021. jan. 21. 15:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy o egy szuperanya, aki mindent jobban tud a masiknal, es a "facebookon olvastam" kategoria, aki semmit nem ad a gyereknek, csak anyatejetbes amit o keszit el gluten, meg kb mindenmentesen, pedig a fianal nem indokolt a mindenmentes etkezes.
2021. jan. 21. 15:52
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
🤦‍♂️🤦‍♂️ Az ilyennel nem szabad foglalkozni. Ne küldj neki semmit, ne írj rá, szűkszavúan válaszolj. És közöld vele, ha belelovallja magát, hogy nem tudod, miért érzi magát olyan kisebbrendűnek, hogy folyton bizonygatnia kell, hogy az ő gyereke mennyivel jobb.
2021. jan. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Lehet először a sógornőnek kellett volna felnőni, és utána gyereket vállalni. Olyan mintha valami önértékelési zavarai lennének, és a gyerekkel próbálná kompenzálni, hogy "bezzeg nálunk minden jobb..."
2021. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Anyósod hülye. A sógornő se százas, de te is beillesz a sorba....
2021. jan. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Minek küldözgetsz neki képeket? Te mutogatod a te szekrényed, ő meg a sajátját. Nem kell vele törődni. Anyós meg csak kavarja a szart feleslegesen.
2021. jan. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%
Ha lenne eszed, nem tennéd ki a fészre a családod dolgait, a szekrényt se, semmit. Magamutogatásnak ez a vége.
2021. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Érdemes lenne megbeszélni velük mindent, azt is hogy kéretlenül ne menjenek át meg a féltékenységet is.
2021. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs kint sehol kep se a csaladomrol, se a dolgainkrol🤷‍♀️ csupan szeretem az oromomet megosztani, ha mar kerdezte. Forditott esetbe nem mutogatnam a sajat dolgaim, hogy nekem jobb, hanem orulnek vele egyutt, hogy tok jo, van hova pakolni. Nem vagyunk egyformak😅
2021. jan. 21. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

Erre most mit lehet írni?

Ne foglalkozz vele 😅

Akik szülnek tényleg ennyire elmegy az eszük, hogy ilyenekkel foglalkoznak napi szinten? Mekkora problémák g..ixd

2021. jan. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!