Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek a hugommal? Állandó...

Mit tegyek a hugommal? Állandóan felidegesít és visszaél.

Figyelt kérdés

A hugomnak a bélműködése enyhén szólva is elég fura. Iszonyú büdöseket tud fingani és ráadásul gyakran is kell neki. Miután ő nagywc-zik, nem lehet megközelíteni a fürdőszobát órákig, ezért a családunk abban egyezett meg, hogy reggelente mindig ő használja utoljára a fürdőszobát.


Ezt még úgy önmagában elviselném, csakhogy ezzel a különleges képességével vissza szokott élni! Egy szobában vagyok a hugommal. Éjszakánként sokszor elkezd fingani és ezzel bebüdösíti a szobát. És ezen még röhögni is szokott. Szinte minden nap eljátssza ezt, én pedig nem tudok emiatt aludni.


Egyszer erőteljesebben rászóltam, erre ő pedig azt felelte, hogy bárcsak összezsugorodnál nagyon kicsi méretűre, hogy aztán beledobjalak téged a wc-be, hogy lekakilhassalak...


Nem tudom, hogy állítsam le őt :(

17/L



2021. jan. 22. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Te 7 éves vagy. Nem 17.
2021. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Kérd meg hogy ne a szobába csinja hanem menjen ki a fürdőbe.
2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*csinálja
2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk vidd el orvoshoz kivizsgálásra.
2021. jan. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Beszélni kéne a szülőkkel, hogy vigyék orvoshoz, mert ez nem normális. De amúgy sztem se vagy te 17, ha így írsz.
2021. jan. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
61%
Vegyél revansot és fingjál te is az orra alá. Vagy te talán nem szoktál?
2021. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
95%
😂😂
2021. jan. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Mindenki szokott fingani.


Max. a kérdező befelé intézi el. Szerintem a koponyája felé. Ennek már látszanak is a nyomai a megnyilvánulásai kapcsán.

2021. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Savlekotő ***** válasza:
96%
Rátok is nagy figyelmet fordíthat a szülőzet....
2021. jan. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kéne vinni a gyereket! Lehet bármilyen ételallergia, s a problémás étel kiiktatàsával megszűnne a probléma. Most még nevet rajta, pár év és megkerseríti az életét.
2021. jan. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!