Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Titeket milyen hülyeségekkel...

Titeket milyen hülyeségekkel bolondított a tesótok, amikor kicsik voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem pl. a nővérem azt mondta, hogy a sót anyáék készítik porított dínócsontból, meg hogy ha lesz gyerekem, nem hívhatom Arielnek (a kis hableány után) mert össze fogják keverni a mosóporral és beteszik a mosógépbe. És hogy a csokis nesquik gabonapehely nyúl "potyadékból" van. Ha nektek is van hasonló emléketek, írjátok meg légyszi, néha olyan jókat lehet derülni a gyerekkori hülyeségeken. :D

2021. jan. 24. 23:26
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
11%
Semmivel
2021. jan. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
98%
Hogyha úgy alszok hogy teljesen betakarózok,úgy hogy nem látszik ki a fejem,akkor elfogok tűnni.
2021. jan. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Hehe! Engem annakidején azzal, hogyha lefekvés után kilóg a lábam vagy kezem a takaró alól, akkor leharapja a Gúbelpotómusz :DDD

Sokáig nyakig betakarózva aludtam emiatt :D

Egyszer megkértem, rajzolja le a Gúbelpotómuszt...hát elég randa szerzet volt, egy groteszk gömbszerű izé, aminek a földig lóg a nyelve.

Aztán egyszer láttam hogy kitakarózva alszik & megkérdeztem, hogy őt miért nem eszi meg a Gúbelpotómusz :D ötölt-hatolt, aztán nagy nehezen beismerte hogy csak kitalálta az egészet


Nagyanyám meg azzal rémisztett, hogy ne fogjam meg a varangyosbékát mert szemenpisil :D

2021. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
96%
3-as a varangy ha megijed tényleg képes nagy mennyiségű vizeletet kiereszteni magából a "támadó" felé,de célozni ennyire jól nem tud, szóval volt is valóság alapja meg nem is :)
2021. jan. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként engem is azzal hülyítettek a tesóim,hogy a nesquikes gabonapehely az nyúlkaki:D

Illetve azzal,hogy ha lenyelem a dinnyemagot,akkor dinnye nő a hasamban,és kidurranok.A bátyám szeretett azzal is rémisztgetni,hogy elbújt a garázsban,és ijesztő hangokat adott ki,hogy azt higgyem,szörnyek élnek ott.

2021. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
balatoni nyaraláson, ha nem leszek jó akkor elmegy és kihúzza a dugót.
2021. jan. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
A szekrényen fém fogantyúk voltak, és ha bevilágított a hold vagy az utcai fény, ragyogtak. Na erre azt mondta a tesóm, hogy azok szemek. Egészen kamaszkoromig féltem sötétben aludni.
2021. jan. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mondtam az öcsémnek, hogy sárkány lakik a szobámban, nem is ment be vagy 2 évig. :))))
2021. jan. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim válasza:
100%
Öcsémmel hitettükel, hogy ő valójában egy kis vaddisznó, és az erdőből hoztuk haza... Még az oviban is elmesélte 😅
2021. jan. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a tesóm, hogy a zöldbab tele van baktériumokkal és betegséget okoz, nehogy megegyem. És a TV mögött lakik az ördög.
2021. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!