Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire furcsa ha jólesett...

Mennyire furcsa ha jólesett és kicsit motivált , hogy az unokahugom szerint végre jóképű lettem?

Figyelt kérdés

Főleg ha azt is mondta, hogyha nem lennénk rokonok már bepróbálkozott volna?

Felfújom vagy tényleg van ebben valami perverz?



2021. jan. 30. 20:45
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Ha sokkal fiatalabb lehet, hogy "tetszel neki". Nem úgy, hogy bármit is akarna, de ez ilyen természetes rajongás lehet szerintem. Abban meg nincs semmi rossz, ha megmondja valaki, hogy jóképű vagy, anyukák, nagymamák is szokták mondani.

Szerintem nincs benne semmi perverz.

2021. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem csak túl sokat gondolsz bele. Kétlem, hogy olyan értelembe gondolta volna. De amúgy sem lenne feltétlen előnyös..."úgy" gondolnod rá,mert attól te leszel a fura.
2021. jan. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez csak egy aranyos bók vagy valami hasonló.
2021. jan. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Inkább az az ijesztő, hogy ez nekem tetszik

Bármint nem ő, hanem, hogy egy helyes arcú fiatal lány ezt mondta és nem nekem hanem másnak, szóval biztos nemcsak a kedvesség szólt belőle

2021. jan. 30. 20:53
 5/10 A kérdező kommentje:
Meg gondolom az is közre játszik, hogy én 17 éves korom körül se sok ilyet kaptam és a mai napig is ritkán
2021. jan. 30. 20:54
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem mindenkinek jólesik ha megdícsérik, főleg ha a másik nemből teszi valaki.
2021. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%

Valószínűleg ez csak egy kedves bók volt és nincs mögöttes tartalma. Gondolhatja úgy, hogy helyes vagy akkor is, ha abszolút semmi vonzalmat nem érez irántad. Ez kb. olyan, hogy te is meg tudod állapítani egy másik férfiról, hogy helyesnek számít-e .

Abban sincs semmi, ha jól esett a dicséret.

2021. jan. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%

Ha azóta őrá vered ki, akkor lehetne furcsának nevezni, de amióta itt olvasgatok, már tudom, hogy ez teljesen hétköznapi dolog:)

Ahogy az se lepne meg, ha olyan szándékkal mondott volna ilyet valakinek a kislány, hogy az majd a te füledbe visszajusson.🤷🏻‍♀️

2021. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van egy kis félreértés😊. Én tudom, hogy nincs szándéka és ense verem rá😆nem az ő szemszöge miatt tettem fel a kérdést.
2021. jan. 30. 21:27
 10/10 anonim ***** válasza:
Máááááááááá
2021. febr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!