Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálhatta ezt a...

Miért csinálhatta ezt a féltestvérem?

Figyelt kérdés

A nővérem akivel apánk közös 10 évvel idősebb nálam.

A kapcsolatunk nem fényes igazából nincs is nagyon kapcsolatunk.

Gyerekkorunkban apánk néha próbált közös programokat csinálni,

hogy közelebb kerüljünk egymáshoz.

Ő már akkor is távolságtartó volt velem és néha be is szól egy két gonosz dolgot és anyámra is tett megjegyzéseket.

Az utóbbi években csak a Facebookon voltunk ismerősök, én néha írtam szülinapján ő nekem sose. Így én is lemondtam róla.

Van két nagyon jó barátnőm akikkel általános iskola óta ismerjük egymást és túlzás nélkül mondhatom, hogy testvérként szeretjük egymást.

Elmentünk hárman kirándulni mert rég nem találkoztunk és csináltunk egy aranyos képet amin megjelöltük egymást és kiposztoltuk olyan szöveggel, hogy végre együtt a három testvér.

Láttam, hogy valaki dühítő reakciót nyomott rá. Megnéztem és a nővérem volt.

Aztán küldött egy Messenger üzenetet amiben mindennek elmondott, kis sz@rházinak, hülye k..rvának stb amiért én idegeneket nevezem testvérnek és meggyalázom őt, és ha tetszik ha nem ő a testvérem, ő sem örül neki de ideje lesz tudomásul vennem, hogy ez így van stb..

Én azt se tudtam most mi van...Egész életében levegőnek nézett most ez mi??

Ezzel nem érzem úgy, hogy megsértettem volna főleg, hogy sose szeretett.

Mondjuk én sem őt.

Mi lett vele vajon, hogy így elborult az agya?


2021. jan. 30. 23:14
 1/9 Savlekotő ***** válasza:
96%
Korlátozd le h ne lásson semmit,tipikus rád vetíti a nyomorát..
2021. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Soha nem kedvelt igazan es most vegre talt egy urugyet, ami altal mindent radzudithat!

Ne foglalkozz vele, ne reagalj az agressziora, sot megcsak ne is magyarazkodj!

2021. jan. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Egyáltalán minek az ismerősöd? Töröld a nyomorgó libát és gond megoldva. A facebook csak facebook, ettől még sajnos közötök marad egymáshoz, de ha így képes reagálni, egyszerűbb törölni. Ha ő egyébként se köszönt fel, meg amúgy is van telefon, ha kellene valami, tehát megtalál, akkor rém fölösleges megtartanod, hogy eggyel több legyen.
2021. jan. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A leendő örökséged miatt, erre hogy nem jöttél rá? Elveszed a fele pénzét! Az ilyen nem rokon. Totálisan ki kell iktatnod az életedből, 100%-ig.
2021. jan. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az, hogy csak az apukátok közös azt jelenti, hogy ez a szülő először elvált/elhagyta a nővér anyját, majd ezt követően lettél te. Tehát te "a másik nő" gyermeke vagy, az apuka új családja, akiért elhagyta a régit. Valószínűsítem, emiatt utál: te vagy azzal az apával, aki szerinte őt illetné. A körülményektől függetlenül (apud mennyire fair módon hagyta ott a régi családját és kezdett újat vagy sem).

Az ilyenekre mondják, hogy a kákán is csomót keres: tehetsz te bármit, neki biztosan lesz benne kifogásolni valója. Az ilyen embereket csak elkerülni lehet. Egye meg őt a saját dühe.

2021. jan. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%
Klimax. Megborultak a kis fejében a hormonok, és egyszerre vágyik a család melegére és próbálja kitombolni a frusztráltságát. Ne foglalkozz vele, vergődjön csak.
2021. jan. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Unatkozik, kereste az ingert, az ürügyet egy jó kis felhergelődésre, és ez a kép jött épp szembe.
2021. jan. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha sosem kezelt testvérként, akkor ez csak valami ürügy, ami miatt rád zúdíthatta az épp benne lévő feszültséget. Én még csak nem is reagálnék, levegőnek nézném.
2021. jan. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy féltestvérek, hogy az apa a közös, az általában amúgy sem szokott működni, szóval hagyd a francba.
2021. jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!