Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tudnék csinálni a bátyámma...

Mit tudnék csinálni a bátyámmal, hogy ne legyen ilyen ?

Figyelt kérdés
Van egy nálam 6 évvel idősebb bátyám, aki már kicsi korom óta alkoholos dolgokkal kínálgat engem valahányszor van rá valami alkalom, de néha csak akkor is ha egyedül vagyunk itthon. Nem heti szinten de elég sokszor hogy idegesítsen vele. Ő egyetemre jár de az online oktatás miatt most mindketten itthon ülünk egész nap és talán ezért egyre sűrűbben hozza fel. Én nem vagyok az az ivós fajta, és ő se különösebben, de mégis ha itthon van néha hülye lesz. Engem nem zavarna ha őneki ez jó, csak nem értem mért akarja rám erőltetni, és egyre jobban félek attól, hogy anyumék egyszer meglátják rajta, mer azt se szeretném, hogy baj legyen belőle

2021. febr. 15. 14:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
10# Biztos hogy ihatnékja van :D
2021. febr. 15. 18:52
 12/15 A kérdező kommentje:
Kköszönöm a válaszoat! Tultetem magam rajta :))9
2021. febr. 15. 19:18
 13/15 anonim válasza:
Én simán el tudom képzelni hogy csak azt szeretné ha vele innál/rúgnál be először hogy tudd a határaidat és ne legyen később baj
2021. febr. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Már többször láttuk egymást berúgva, úgyhogy ezen már túlvagyunk :) Szerintem csak szeret itatni, igazából már nem fogalkozom vele, sőt egyre jobban tekintek rá úgy h ingyen pia...
2021. febr. 26. 14:46
 15/15 anonim ***** válasza:
Pedig én is attól tartanék, hogy le akar itatni valami hátsó szándékkal.
2021. márc. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!