Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért viselkedik velem úgy a...

Miért viselkedik velem úgy a bátyám, mintha a "gyereke" lennék? Hogyan koptassam le?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok már én is, idén leszek 19. Kicsi korom óta parancsolgat, megmondja mit csináljak. Ha a szüleimnek nem fogadtam szót, ő is kiszabott rám büntetés, bezárt a szobámba KULCSRA.

Most már annyival jobb a helyzet, hogy tettlegesen nem parancsolgat, de szóban mindig meg akarja mondani mit csináljak.Nem is él már velem, de azt hiszi kontroll alatt tarthat. Rám szól, hogy tanuljak, ne tv-zek. (mert anyámék folyton azt mondják neki, hogy nem tanulok, de ez nem igaz) Megmondja a barátaimra, hogy idióták és ne barátkozzak velük. Folyton számon kér mit csinálok, merre vagyok.

9 év van köztünk.


2021. febr. 23. 12:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondmeg neki nősüljön már meg végre aztán ne téged bszogasson :D
2021. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%
Istenem, de naiv vagy, 8-as! Hát, gondolod, hogy azért csinálja, mert nem tudja, hogy rosszat tesz? Mert szegénynek senki nem szólt? Ugyan már! Pontosan tisztában van a saját gonoszságával, és szándékosan csinálja. Az ilyennel nem beszélgetünk, hanem helyből kiosztjuk.
2021. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon durván és nagyon keményen oszd ki.

Eztán pedig a telefonszáma, facebookja...stb, amin el tud téged érni, mehet a tiltólistára.

2021. febr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
27%

Kedves 12-es!

1.Nem vagyok hívő de akkor sem dobálózok Istennnel pláne olyan lekezelően ahhogy te teszed. 2. Hol olvastad hogy "azért csinálja, mert nem tudja, hogy rosszat tesz" ? Menj vissza és olvasd el mégegyszer amit írtam. És mitől vagy gondolatolvasó? Abból a 8 mondatból ami a kérdésben olvastál?

Csak annyit írtam hogy nem tudhatjuk milyrn ember, és már bocsánat de a kérdezőt sem ismerjük. Ezért javaslom először a békés megoldást. Ha erre nem hajlandó akkor jöhet a nem békés. Pontosan tudom milyen a helyzet.

2021. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
* egy ilyen helyzet.
2021. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Tipikus felsőbbrendűségi komplexus. Még ha az anyósod lenne megérteném. De ha jól értem gyereke sincs. Te jó ég, lehet hogy a fölött is csak uralkodna.
2021. márc. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!