Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mennyire éreznétek kínosnak...

Mennyire éreznétek kínosnak hogy a húgotok pasija tőletek kérne gumit?

Figyelt kérdés
Én bunkó voltam, és még hozzátettem hogy nem akarok 21 évesen nagybácsi lenni. A srác így is kivolt, és nem mert a szemembe nézni, de akkor ezen még rontottam. Lehet végül nem is kellett a gumi annyira beszart😂 A húgom 17 és nagyon csinos is, de amúgy is tudtam hogy nem szűz, már ez előtt a pasi előtt elvesztette...

2021. márc. 1. 13:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én értem, hogy a csávó lehetne sokkal önállóbb, meg tökösebb is, mert ez egy természetes dolog. Ettől függetlenül, rajtad múlik, hogy hogy kezeled a helyzetet. Nem kellett volna bunkón reagálnod, akármennyire is kínos a szituáció, erre való az önfegyelem.
2021. márc. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Oké, hogy ez alapjáraton kínosabb szituáció, de szerintem sem kellett volna még kínosabbá tenni.

Örülj, hogy védekeznek legalább.

2021. márc. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
En tuti szo nelkul adtam volna neki. Mivel tudom milyen kinos egy ilyen beszelgetes, inkabb nem rontottam volna a helyzetet.
2021. márc. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Annyit kellett volna mondani hogy először és utoljára adsz de erről nekik kellene gondoskodni

Inkább adj mint hogy felcsinálja a hugodat

2021. márc. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lánytesóm, de biztos nem szóltam volna be így... Magamat ismerve, rosszabb lett volna a végeredmény ennél is. :D
2021. márc. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs lánytestvérem, de biztos adtam volna.

Férfiak között legyen már ennyi összetartás!

Amúgy, ha nem adtál, pont ezzel segítetted elő, hogy nagybácsi legyél, kérdező!

2021. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De adtam, nyugi!
2021. márc. 1. 22:52
 8/13 anonim ***** válasza:
82%

Aztán ha legközelebb nem mer kérni és meglesz a "baleset" akkor magadra vess.

Én adtam volna szó nélkül és aztán szétcikizem a tesómat XD

2021. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés, ami alapján ez neked volt kellemetlen és a szájaskodó, “nagymenőt” játszó magyarázat eléggé ellentétes egymással.

Szerintem te voltál beszarva és zavarban, hogy a húgodnak és a pasijának van szexuális élete, neked meg nincs.

2021. márc. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Tudtam hogy a húgomnak van szexuális élete és nem voltam beszarva!
2021. márc. 2. 12:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!